Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieudacznik30

30l praca kfc/mc

Polecane posty

Gość nieudacznik30

Czy praca w tym wieku w kfc/mc to wstyd? wiem, że tam pracują ludzie bardzo młodzi. Dostałem ofertę pracy na kuchni, ale nie wiem czy przyjąć, jak ja będę się czuł w śród ludzi tak młodych. Jak mnie zapytają o wiek to sobie pomyślą niezły nieudacznik. Mam średnie wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość nieudacznik30 napisał:

Czy praca w tym wieku w kfc/mc to wstyd? wiem, że tam pracują ludzie bardzo młodzi. Dostałem ofertę pracy na kuchni, ale nie wiem czy przyjąć, jak ja będę się czuł w śród ludzi tak młodych. Jak mnie zapytają o wiek to sobie pomyślą niezły nieudacznik. Mam średnie wykształcenie.

Daj spokój, żaden wstyd. To nawet dobrze, że będziesz pracował z osobami młodszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemęczony

Mam ponad 30 lat i z chęcią rzuciłbym pracę w korporacji. Odłożyłem parę złotych i wyjechałbym na prowincję, zajął się czymś nie absorbującym umysłowo i psychicznie. Może być McD. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hghh

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem ci szczerze
Dnia 28.02.2019 o 19:11, Gość nieudacznik30 napisał:

Czy praca w tym wieku w kfc/mc to wstyd? wiem, że tam pracują ludzie bardzo młodzi. Dostałem ofertę pracy na kuchni, ale nie wiem czy przyjąć, jak ja będę się czuł w śród ludzi tak młodych. Jak mnie zapytają o wiek to sobie pomyślą niezły nieudacznik. Mam średnie wykształcenie.

Z młodymi ludźmi pracuje się lepiej,weselej,milej.

Żadna praca nie hańbi.Ja po studiach pracowałam w sklepie na kasie.

Wstyd to siedzieć w domu na czyimś utrzymaniu.

Powodzenia!

A i jeszcze jedno,pracę zawsze możesz zmienić.Nie wiesz co się wydarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×