Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anetka86

Mamy z toksoplazmoza- ciąża

Polecane posty

Witam, czy są tu jakieś dziewczyny w ciąży z toksoplazmoza..? Chętnie nawiąże kontakt, mnie ten temat też dotyczy. Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moma

Było wiele wątków często pojawia się toksoplazmoza nie lekseważcie tego zagrożenia...wyszukaj w tematach.to dość rozbudowany wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem dzięki. Większość tych wątków jest już niestety starych, nikt się już tam nie wypowiada...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mieszkam w UK i tu nie robią badań na toksoplazmozę, to moja 2 ciąża, za pierwszym razem wszystko było OK, więc i teraz mam nadzieję że wszystko będzie OK, ale wolałabym żeby było to kontrolowane podczas ciąży, ale jak widać co kraj to obyczaj. A Ty jak się zarazilaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w 3 ciąży. W dwóch poprzednich wszystko było dobrze. Najgorsze w tym jest to, że nie wiem jak się zaraziłam. Nie miałam też żadnych objawów. Robiąc badania nawet nie pomyślałam, że mogę być zarażona. Wyniki były szokiem. Teraz jestem w 12 tyg.ciazy, zażywam antybiotyk i codzienne modlę się, żeby wszystko dobrze się skończylo:-) to ważne badanie w ciąży, warto kontrolować to nawet samemu, prywatnie. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dalej nie pojawił się nikt, kto ma problem z toksoplazmoza w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

W ciąży też miałam toxo. Moja córeczka jest zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×