Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goscwdeche

odwróceni 2

Polecane posty

Gość goscwdeche

czasem dobrze czytac streszczenia, dzisiaj przeczytalem ze kowal w drugim trzecim odcinku dostaje kulke to pytanie po co dalej ciagnac, no jak juz musial zginac to mogl gdzies po polowie wszystkich odcinkow, niby nic nie wiadzialem w programie tv w sieci kto go odpalil ale skoro pruszkow wyszedl to i ptasiek wiec stawiam na ptaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo

Hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wiem ze pewno nikt nic madrego niedopisze wiec zapraszam na napisanie program tv w googlu i telemagazyn noi niech sobie poczyta cudne opisy odcinkow, poprzednio pisalem ze to ptasiek zdjal kowala ale zerknalem i go nie ma w obsadzie wiec mysle ze to ci mlodzi co z cyga laura maja hotele ew blue system tj skucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sas

odpalil go mnich. Codzymi raczkami rzecz jasna a sobie zapewnil alibi 40 wiarygodnych swiadkow.

2 seria jakos slabo się zaczela ale może będzie ciekawiej. Jak na razie rozczarowanie. Gangsterzy z 1 sezonu mieli swoje zasady. Blacha który nigdy nkogo nie zabil brzydzil się zabijaniem (wyjatek kiedy ratowal sikore) teraz zabija z zimna krwia. Mnich który zabijal codzymi lapkami teraz sam chwyta za lancuch. Kowal najwekszy skur... mordujący z zimna krwia teraz się nagle nawrocil i gangsterka kompletnie go nie kreci. A w tym wszystkim córeczki. Corka blachy naiwna jak nie wiem co a corka sikory .... Mierna policjantka nieradzaca sobie z żadna sprawa dostaje takie zadanie. Ze golabek się na to zgodzil to nie dziwne bo chce dopaść sikore ale kto ja mianowal do tej sprawy. No i tylko Cyga się nie zmienil jeśli można tak to ująć. Wszystko w rekach Laury inaczej Cygi by nie było.

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Może się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×