Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andziagra

Czy jestem w ciąży??

Polecane posty

Miesiąc temu (dokładnie 26 lutego) odbywałam stosunek płciowy (oczywiście z prezerwatywą), patrząc w kalendarzyk miałam dni niepłodne. Do tego czasu przytyłam kilogram (chyba nawet półtorej)(w sumie dobrze bo mam teraz 46,5 kg na 163cm). Miałam przez ten czas okres, więc stwierdziłam, że to dobrze. Ale gdy mama zauważyła, że przytyłam, doszło do tego, że jej mama miała przez 3 miesiące okres. Więc znów był stres. Czytałam już 500 stron na temat objawów ciąży, i podobno przez pierwsze dwa tygodnie nie można tyle przytyć (waga się utrzymuje od bodajże pierwszego tygodnia, nie spada i nie wzrasta, i nie mam jakichś zachcianek zwiazanych z jedzeniem). Dotychczas było dobrze, aż do teraz. Jadłam jakieś 4 godziny temu krokieta (próbny technik w szkole) Właśnie przyszłam do domu, odgrzałam, zjadłam 3 kawałki. Nagle zabolał mnie żołądek, miałam lekkie mdłości i zawroty głowy (nadal boli brzuch). Na myśl i po zapachu jedzeniu, nie mam mdłości. Tylko wtedy gdy zjadłam te 3 kawałki. Proszę jak najszybciej o odpowiedz...I nie, nie robiłam testów, ponieważ się boję kupić i sprawdzić. Według mnie zabezpieczyliśmy się dobrze i czytając internet dopiero po 3 miesiącu zwiększa się waga. Ale nawet tak myśląc, boję się, że zaszłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwa

Że co? Jaki 26 lutego?

Ja w żadnej z ciaz nie miałam zachcianek. Mdłości na początku też nie miałam. To żadna reguła. 

Przytyć można również na początku ciąży albo przez zwykłe obżarstwo.

Krokiet mogl być nieświeży i tyle.

Zrób test i wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy 26 stycznia* pomyliło mi się. Krokiet był robiony w ten sam dzień, spytam się innych czy też bolał brzuch, może od któregoś z składników.

Wiem, że powinnam zrobić test, ale na sam widok dwóch kresek chcę mi sie wymiotować 😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka

Tak jestes w ciazy na pewno! Po co w ogole robic test juz szykuj wyprawke! Gratulacje. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobię test gdy nie będę mieć miesiączki. Jak pisałam już jedną miałam. Nie chcę narazie aby rodzoce cokolwiek znaleźli w szafie 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jesteś nastolatką? Lepiej, żebyś jeszcze długo nie miała potomstwa, bo jesteś dziecinna. Bardzo. Krokiety, duperele.... kup test. Jeśli uważasz, że dojrzalas do seksu, to chyba powinno wystarczy Ci dojrzałości do nasikania na kawałek plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Andziagra napisał:

Zrobię test gdy nie będę mieć miesiączki. Jak pisałam już jedną miałam. Nie chcę narazie aby rodzoce cokolwiek znaleźli w szafie 🤨

A po co chcesz trzymać test w szafie?! Masz okres, na 90% nie jesteś w ciąży.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jesteś nastolatką? Lepiej, żebyś jeszcze długo nie miała potomstwa, bo jesteś dziecinna. Bardzo. Krokiety, duperele.... kup test. Jeśli uważasz, że dojrzalas do seksu, to chyba powinno wystarczy Ci dojrzałości do nasikania na kawałek plastiku.

Wybacz, ale nie mam 15 lat. W moim wieku w średniowieczu kobiety były już stare i miały dawno dzieci. A ja chcę na to zaczekać jeszcze 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

A po co chcesz trzymać test w szafie?! Masz okres, na 90% nie jesteś w ciąży.

 

Też tak myślałam. Ale podobno niektóre kobiety bez względu na ciążę nadal go mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1kg wiecej na wadze nic nie znaczy... Waga potrafi z dnia na dzien sie tak zmienic w roznej fazie cyklu... Po tym opisie nic nie mozna stwierdzic... Zrob test i tyle... Boze... Test kosztuje 5-10zl w kazdej aptece... A nie wypytujesz na forum... Nie chce Cie urazic ale to jedyne normalne wyjscie albo idz do ginekologa po 4 tygodniu plod juz widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kasiek_1996 napisał:

1kg wiecej na wadze nic nie znaczy... Waga potrafi z dnia na dzien sie tak zmienic w roznej fazie cyklu... Po tym opisie nic nie mozna stwierdzic... Zrob test i tyle... Boze... Test kosztuje 5-10zl w kazdej aptece... A nie wypytujesz na forum... Nie chce Cie urazic ale to jedyne normalne wyjscie albo idz do ginekologa po 4 tygodniu plod juz widac

Okej, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Andziagra napisał:

Wybacz, ale nie mam 15 lat. W moim wieku w średniowieczu kobiety były już stare i miały dawno dzieci. A ja chcę na to zaczekać jeszcze 6 lat.

Poczekaj jeszcze jakieś 16 lat :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Poczekaj jeszcze jakieś 16 lat :)))

Za 16 lat to ja mogę się już martwić powoli o menopauzę 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Andziagra napisał:

Za 16 lat to ja mogę się już martwić powoli o menopauzę 🙃

Albo o brak mózgu. Bo widzę, ze już masz ubytki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak dobrze, ze wy wszystkie, które pytacie czy jesteście w ciąży tak naprawdę nie jesteście. Bo te dzieci byłyby biedne przy tak głupich matkach. Nie jedz tych krokietow to tyć nie będziesz. A bolał cię brzuch, bo pewnie coś z nim było nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo dobrze napisane brawo  !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×