Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karola0912

Czy to ciąża?

Polecane posty

Hej dziewczyny, mam 18 lat. Wiem, że to pytanie które zadam może być głupie.. ale po prostu już się pogubiłam. Mianowicie z moim chlopakiem jakis tydzien temu się pieściliśmy. On robił mi to palcami, ja dotknęłam jego członka jedynie ręka na ktorej mialam trochę jego preejakulatu. Do wytrysku nie doszło oraz nie dotknęliśmy sie narządami płciowymi. Ja moją ręką poźniej rowniez nie dotykałam mojej pochwy. Akurat Wczoraj postanowiliśmy znów to zrobić lecz w bardziej urozmaicony sposób (miałam dni płodne). Na samym początku on pieścił mnie palcami a nastepnie ustami (miał wtedy majtki i członek był schowany). Następnie ja zaczęłam pieścić go. Ubrałam wtedy bieliznę w razie czego. A później postanowiliśmy dotykać się naszymi narządami. On umył ręce i założył prezerwatywę, ja również umyłam dłonie. Do stosunku nie doszło(nie włozył mi go bo się nie zgodziłam), jedynie pocieraliśmy się nimi. On wkońcu doszedł blisko mojej pochwy lecz w prezerwatywę, więc nic z niej nie wypłynęło i nasienie nie miało kontaktu z moją pochwą. Po tym ubrałam się i poszłam się umyć. 
Czy jest jakaś możliwość, że zaszłam w ciążę, mam wrażenie ze to byłoby nie możliwe. Odrazu mówię ze naprawdę staraliśmy sie być bardzo ostrożni. Od kilku dni pobolewają mnie jajniki, chociaż wiem ze to może być przyczyna owulacji. Bardzo się martwię i nie chce mieć żadnej paranoi z tym związanej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asa

Już masz paranoję niestety.

To nie ciąża bo nie tak dochodzi do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×