Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupia

Zostawił mnie chłopak

Polecane posty

Gość głupia

powiem wam tak myślałam że zwrócę na siebie jego uwagę teraz mi jest głupio starałam się bardziej wychodziłam do clubu tańczyłam tam z kolegami czasem żeby zobaczyć czy mój chłopak mnie kocha i nie chce stracić powiedział mi że jak chcesz się bawić tak to droga wolna ale bez mnie i przez zazdrość zostałam sama 😞 jest mi ciężko bez niego ale wiem że zrobił mi nauczkę żebym się czegoś nauczyła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie tylko Cb mnie tez dla innej;(eh te faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Insam

Nie rozumiem zachowan ludzkich -najpierw latami robia wszystko zeby cos zniszczyc a gdy tego nie ma to nagle doznaja olsnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Insam

Zastanawiam sie o czym swiadcza takie zachowania?O braku madrosci zyciowej i przewidywania faktow.Ludzie ktorzy to maja wiedza ze przebywajac z dana osoba na codzien mamy jej czesto dosyc ale jej nagly dlugotrwaly brak moze spowodowac tesknote,bol,zagubienie w zyciu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wydaje mi się że on był dojrzałym chłopakiem i pewny swoich uczuć a ona musiała ciągle dostawać znaki od niego że kocha zazdrość ją zniszczyła , ja maiłem kolegę co chodził ze mną na siłownię to jego dziewczyna ciągle robiła mu dymy o to że co tam robił i wypytywała go o wszystko co robił ze mną i kogo widział po 3 miesiącach zerwali nie wytrzymał mi mówił wcale mu nie ufała a on jej mówił idę z kolegą będę za 2 godziny a ta swoje 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×