Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

papaja&mango

Bartek Filapek

Polecane posty

Gość Gość

Na podstawie filmu botox określił skuteczność chemioterapii (skueczność wynosi 2% wedlug niego) Ma problemy z interpretowaniem wyników badań. Barkuje mu wiedzy o calej biochemii organizmu. Uważa się za wielkiego specjalistę z ogromnym doświadczeniem . Im mniej ludzi się dowie o jego działalności tym lepiej.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Właśnie chciałam o nim się czegoś dowiedzieć. Zainteresował mnie po rozmowie z „pod palmami”. Jest bardzo spokojny i wyważony za co już go lubię. Szanuje go za styl życia, bo to nie jest łatwa droga, ale cały czas się zastanawiam ile w tym kreacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola

do mnie jego styl jedzenia w ogole nie przemawia. Na czym polega to jego uzdrawianie ludzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To bioenergoterapeuta. Leczy nawet na odległość. Zdjęcie wsystarczy. Polega to chyba na wyciąganiu od ludzi i kasy. Świadomość, że komuś się płaci za hokus pokus magicznie uzdrawia.

Jak ktoś chce to proszę bardzo, ale autor jest bardzo negatywnie nastawiony do medycyny konwencjonalnej i nawet się z tym nie kryje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosciowy

Drugi  Kaszpirowski leczy na odleglosc. Ten orginalny to chociaz medycyne skonczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×