Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneta

Czy warto zaczynać szkole fryzjerska w wieku 30lat?

Polecane posty

Gość Aneta

Mam dość swojej pracy. Stoję w miejscu nie rozwijam się. Praca ta jest mało ambitna. Pomyślałam żeby się przekwalifikowac. Chcę zostać fryzjerem męskim a później barberem. Mam już plan działania. Od września zaczynam szkołę fryzjerska. Później się doszkole porobię parę kursów. Zajmie mi to trochę więc tak naprawdę pracy jako fryzjerka będę mogła szukać za 2 lata. Czy to nie są mrzonki? Czy moje wyobrazenia nie są nierealne. Trochę się boję czegoś nowego tego że sobie nie poradze ale znam wiele mniej sprytnych kobiet które są dobrymi fryzjerkami. Co sądzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli masz talent to warto !!! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To ciężka praca. Trzeba mieć czas, kasę na rozwój i własny biznes. Moja mama jest fryzjerką i pracuje po 10h dziennie. Pamiętaj że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhiii

o jezu nastepna

nie, nie warto

po 30 lepiej umrzec 😄

co za glupi ludzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huni

Fryzjerka nie musi być sprytna. Ważniejszy jest zmysł estetyczny, jakieś artystyczne zacięcie i być dobrym w kontaktach z ludźmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
3 minuty temu, Gość Huni napisał:

Fryzjerka nie musi być sprytna. Ważniejszy jest zmysł estetyczny, jakieś artystyczne zacięcie i być dobrym w kontaktach z ludźmi. 

Akurat te cechy mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mea
1 godzinę temu, Gość Autorka napisał:

Akurat te cechy mam

To najważniejsze. Teraz czas na działanie. Sama mam 44 lata i totalnie zmieniam ścieżkę swojej kariery :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy

30 lat to tylko cyfra. Dlaczego same siebie sprowadzacie do wieku. Coś wolne czegoś nie.. Pfff. Za późno jest wtedy gdy ubieramy! Nie pytaj działaj! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zazdroszcze, ja też mam 30 lat,wprawdzie mieszkam za granicą, ale też stoję przed wyborem drogi zawodowej. Praca fryzjerki jest ciężka ,od zawsze mnie fascynowala, ale niestety ,brak mi talentu, i mam 2 lewe ręce. Natomiast jeśli ty się w tym dobrze czujesz, chcesz to robić, to do dzieła. Bez przesady, 30 lat to nie starość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja kuzynka urodziła pierwsze  dziecko a ma 45lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×