Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToJaaa

Spóźniony okres tydzień a test negatywny

Polecane posty

Gość ToJaaa

Hej. Strasznie dręczą mnie myśli co może być przyczyną . Zabezpieczamy się z mężem , mamy już 3 letniego syna , ale zdarzyło nam się 2 razy w ciągu lutego zastosować metodę stosunku przerywanego. I otóż tak miesiączka spoNia się 8 dni. Brzuch pobolewa , czasem czuje pulsujący kłujący ból w jednym jajniku, chodzę spięta bo martwię się i czekam na okres...🤔 Dziś po 8 dniu spoznienia robiłam test i wynik negatywny. Robiłam po południu bo nie mogłam wytrzymać do rana... Brzuch nabrzmiały ciężki , jestem zdenerwowana chyba od stresu , biust bolał ale od 3 dni nie boli już, pojawił się bezbarwny sluz wodnisty lepki ,czy mozliwe że test nie wykrył ciąży? Dodam że w lutym leczyłam się tydzień w szpitalu na anemię hemoglobina 3.8 😐 i złapałam zapalenie oskrzeli do tego ... Czy to wina choroby czy może jednak wybrać. Się na betę lub ginekologa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Spróbuj zrobić rano jeszcze. Ew na bete... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeta

Okres lubi się opóźnić przez chorobę i stres. Zrób test z pierwszego moczu żeby wykluczyć ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty się lepiej dokładnie przebadaj wzdłuż i wszerz a nie martwisz czy w ciąży nie jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka

Zaburzenia hormonalne związane ze stresem, chorobą lub psychosomatyczne. Brak okresu to nie tylko ciąża, jednak przy stosunkach przerywanych może się zdarzyć.  Ja stosuje monitoring cyklu- komputer cyklu myway i wiem kiedy mam dni płodne, w ten sposób mogę się zabezpieczać mechanicznie prezerwatywą. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

A mi sie kiedys miesiaczka spoznila 3 tygodnie. Myslalalam, ze jestem w ciazy, ale jednak nie bylam uff. 

A takie objawy to mam zawsze przed miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×