Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imprezowiczka23

Facet dał mi kosza...

Polecane posty

Gość Imprezowiczka23

Spodobał mi się pewien chłopak jest co prawda tylko  kilka cm wyższy ode mnie (Ja mam 172), ale jest za to bardzo przystojny z twarzy i widać że ćwiczy. Próbowałam go poderwać, więc ubrałam legginsy, dekolt oczywiście na wierzchu, makijaż. On jednak mnie zignorował i powiedział ,,spadaj latawico". Miałam ponad 20 chłopaków,więc jestem bardzo atrakcyjna, dlaczego dał mi kosza, on na stówę jest hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzykacz zawodowy

Haha prawiczek. Ja bym nie zmarnował okazji by się troszkę zabawić z doświadczoną, seksowną 23 latką co nosi legginsy. Natychmiast bym zgodził się na jakiś mały numerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny

ja mu się nie dziwię dałaś mu do zrozumienia że seksu chcesz nic więcej a nie poznać go to jak się ubieramy ma wpływ jak odbierają nas inni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny

no widzisz zabawiłbyś się i ją zostawił z takimi jak ty nie ma sensu budować związku jak każdy ciebie może mieć i pewnie też odbić to po co ma tracić czas na dziewczynę która na prawo i lewo skacze zakończył temat gość ma u mnie duży +  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnichu

Też nie chce mieć nic wspólnego z tak skąpo ubranymi niewiastami, co mają w głowie jedynie brudne myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już lykaja denne prowo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I co paskudo?

No i co panienko? Pewnie tak naprawdę nie jesteś aż tak atrakcyjna jak myślisz. Na imprezowiczów co chcą łatwego seksu może działasz, ale porządnego chłopaka nie znajdziesz. Gość ma łeb na karku i wie jak postępować z takimi latawicami jak ty... Fajnie,że żyją jeszcze tacy dla, których liczy się coś więcej niż seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burka...
36 minut temu, Gość I co paskudo? napisał:

No i co panienko? Pewnie tak naprawdę nie jesteś aż tak atrakcyjna jak myślisz. Na imprezowiczów co chcą łatwego seksu może działasz, ale porządnego chłopaka nie znajdziesz. Gość ma łeb na karku i wie jak postępować z takimi latawicami jak ty... Fajnie,że żyją jeszcze tacy dla, których liczy się coś więcej niż seks.

Nałykałeś się czegoś nieodpiwiedniego bajkopisarzu, czy co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfa1991

To prowo. Szkoda czasu na komponowanie długich, wyczerpujących komentarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prowo koniotrzepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwias
4 godziny temu, Gość Mnichu napisał:

Też nie chce mieć nic wspólnego z tak skąpo ubranymi niewiastami, co mają w głowie jedynie brudne myśli.

brudne myśli ? zapytałes autorkę czy chodzi do kościoła?  może jest wierząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwias
4 godziny temu, Gość I co paskudo? napisał:

No i co panienko? Pewnie tak naprawdę nie jesteś aż tak atrakcyjna jak myślisz. Na imprezowiczów co chcą łatwego seksu może działasz, ale porządnego chłopaka nie znajdziesz. Gość ma łeb na karku i wie jak postępować z takimi latawicami jak ty... Fajnie,że żyją jeszcze tacy dla, których liczy się coś więcej niż seks.

iDokładnie ,normalny wierzący człowiek nie spojrzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwias

moim zdaniem chore prowo ,głodnemu chleb na myśli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo

Mężczyźni powinni jak najczęściej dawać kobietom kosza, żeby w końcu wiedziały jak to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×