Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiocha

Oświadczyny na cudzym ślubie?

Polecane posty

Gość wiocha

Czy wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Tak pod warunkiem, ze wszystko zostalo skonsultowane z Mlodymi.

Robi sie tak, ze panna mloda udaje, ze rzuca bukiet, panienki ustawione do lapania...i nagle panna mloda odwraca sie i idzie do zaskoczonej wybranki i jej ten bukiet wrecza, wtedy wslizgiem na kolanach (haha) pojawia sie oswiadczajacy i prosi zaskoczona dziewczyne o reke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Okropne sa takie zareczyny, nie chcialabym takich. Szczerze mowiac, to dla mnie najgorszy scenariusz zareczyn. W tle inna i tak wazniejsza para wieczoru, masa ludzi wokol, wsrod ktorych sa ci, ktorzy cie nawet nie znajda i te zareczyny ani troche ich nie obchodza, a zaraz i tak cala uwaga skupia sie na nowozencach. Nie chcialabym tak pieknego momentu jakim sa zareczyny przezyc na czyjejs imprezie. 

A jako panna mloda, bylabym wsciekla, gdyby ktos zorganizowal sobie zareczyny na moim slubie, w moj najwazniejszy dzien w zyciu. Slub to swieto panstwa mlodych i tylko ich, i tak powinno zostac. Uwazam, ze to bardzo niegrzeczne. A gdyby ktos mnie najpierw zapytal o zgode, odmowilabym.

Albo, co tam czyjes zareczyny, moze jeszcze komus chrzciny na moim slubie zorganizowac, niech sie podczepi, a co tam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uio

beznadziejny pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blabla

Niestety byłam świadkiem takich oswiadczyn, maskara. Nagle Młoda para zeszła na dalszy plan. U nas na weselach jest taniec gdzie zbierają pieniążki np na wózek czy coś dla Młodych, tam zorganizowano coś takiego ale dla świeżo zareczonych na poczet przyszłego ślubu. Para Młoda była wściekła. Nie wiem jak można komuś taki numer wywinąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie totalnie nietrafiony pomysł. Co prawda jako panna młoda nie miałabym problemu, gdyby ktoś z moich gości wymyślił coś takiego, natomiast jako osoba, wobec której owe oświadczyny miałyby być wystosowane, byłabym zażenowana całą sytuacją. No ale wg mnie oświadczyny to taki piękny, intymny moment, którego za nic nie chciałabym zniszczyć takim publicznym cyrkiem na cudzym weselu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gty

okropne, dobrze, że mój mąż miał lepszy pomysły na ten dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka

Nie wypada. Podobnie jak strojenie się, by wyglądać lepiej lub tak samo pięknie jak panna młoda. Ślub i wesele jest czasem dla pary młodej i dla nikogo więcej. Oni mają być najważniejsi i najpiękniejsi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ogólnie oświadczyny zorganizowane na czyjejś imprezie śmierdzą na kilometr buractwem, ponieważ taki facet nie musi się wysilać, tylko korzysta z okazji. Dla mnie byłby to wstyd i upokorzenie, faux pas po całości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh

Na YT jest pełno takich żenujących filmików, np ten pt ZROBIŁ TO PRZY WSZYSTKICH! | MOJE ZARĘCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanda
15 minut temu, Gość heh napisał:

Na YT jest pełno takich żenujących filmików, np ten pt ZROBIŁ TO PRZY WSZYSTKICH! | MOJE ZARĘCZYNY

ta kobieta z filmiku biedna chyba plakac jej sie chcialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Na youtube jest prostatctwo. Ta cała buba też na ślubie swojej siostry wyglądała jak panna młoda hehehhe ale niestety jest nadal starą panna 🤦‍♀️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ogólnie oświadczyny zorganizowane na czyjejś imprezie śmierdzą na kilometr buractwem, ponieważ taki facet nie musi się wysilać, tylko korzysta z okazji. Dla mnie byłby to wstyd i upokorzenie, faux pas po całości. 

Jak kogoś nie stać, albo jest skąpy, to idealnie wkręcić się na krzywy ryj :classic_rolleyes: Też bym wolał wydać kase na nowy tel niż na narzeczona :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIHI
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Okropne sa takie zareczyny, nie chcialabym takich. Szczerze mowiac, to dla mnie najgorszy scenariusz zareczyn. W tle inna i tak wazniejsza para wieczoru, masa ludzi wokol, wsrod ktorych sa ci, ktorzy cie nawet nie znajda i te zareczyny ani troche ich nie obchodza, a zaraz i tak cala uwaga skupia sie na nowozencach. Nie chcialabym tak pieknego momentu jakim sa zareczyny przezyc na czyjejs imprezie. 

A jako panna mloda, bylabym wsciekla, gdyby ktos zorganizowal sobie zareczyny na moim slubie, w moj najwazniejszy dzien w zyciu. Slub to swieto panstwa mlodych i tylko ich, i tak powinno zostac. Uwazam, ze to bardzo niegrzeczne. A gdyby ktos mnie najpierw zapytal o zgode, odmowilabym.

Albo, co tam czyjes zareczyny, moze jeszcze komus chrzciny na moim slubie zorganizowac, niech sie podczepi, a co tam. 

albo stypę 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła

Wiecie co? Mialam taką przyjaciolkę, ktora mnie spytala, czy moze na moim slubie się zareczyc. Postawila mnie w bardzo niezrecznej sytuacji, poniewaz byla mi jak siostra. Jak mnie o to spytala to nie bylam na to przygotowana i nie chcialam jej sprawic przykrosci wiec sie zgodzilam. Moj narzeczony byl o to zly i cala rodzina, wiec musialam jej jednak odmowic. W jakims sensie zepsulo mi to radosc z mojego wesela, poniewaz ta przyjaciolka byla tez moja swiadkowa i caly slub i wesele byla na mnie obrazona, chociaz twierdzila ze nie. Po tym wsztstkim ostatecznie juz sie nie przyjaznimy. Nie robcie tak swoim bliskim, czy to z rodziny, czy przyjaciolom, bo moga sie zgodzic, a potem sie o to klocic bez sensu. Moze nie odmowia i powiedza ze nie problemu, ale problem bedzie na 100%. Nie mozna wykorzystywac czyjejs dobroci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Na youtube jest prostatctwo. Ta cała buba też na ślubie swojej siostry wyglądała jak panna młoda hehehhe ale niestety jest nadal starą panna 🤦‍♀️ 

Buba miała ruję i chciała pokazać drewniakowi, jaką szczupłą panną młodą potrafi być i go upiła weselną wódką :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gaga napisał:

Buba miała ruję i chciała pokazać drewniakowi, jaką szczupłą panną młodą potrafi być i go upiła weselną wódką :classic_love:

ale oświadczył jej się ? czy tylko pobzykał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy rozkminy na temat Buby nie mogą być prowadzone na stosownym wątku? Czy niektórzy tak się nią jarają, że wszędzie muszą o niej pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
7 minut temu, Gość gosc napisał:

ale oświadczył jej się ? czy tylko pobzykał? 

Drewniak nie zrobił siary i nie oświadczył się na cudzym weselu, ale z pewnością pobzykał hehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość heh napisał:

Na YT jest pełno takich żenujących filmików, np ten pt ZROBIŁ TO PRZY WSZYSTKICH! | MOJE ZARĘCZYNY

moim zdaniem ta Ewka wiedziała, że będą zaręczyny, bo wyskakiwały jej w reklamach pierscionki, sama o tym mowila i potem udawala glupią, że niby skad takie reklamy. Ona powaznie sadzie, ze widzowie są aż tak tępi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kto to Buba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEJ
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Kto to Buba?

Panna młoda :classic_biggrin: tzn siostra panny młodej, ale wystąpiła również w sukni panny młodej, żeby chociaż przez chwilkę się tak poczuć :classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość JEJ napisał:

Panna młoda :classic_biggrin: tzn siostra panny młodej, ale wystąpiła również w sukni panny młodej, żeby chociaż przez chwilkę się tak poczuć :classic_wacko:

ale jak? siostra panny młodej też w sukni panny młodej na weselu? Coś kłamiesz i zmyślasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWIA

Widzialam cos takiego na weselu u znajomych, ale chlopak nie ustalil tego z nikim, wszyscy byli juz pijani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Miła napisał:

Wiecie co? Mialam taką przyjaciolkę, ktora mnie spytala, czy moze na moim slubie się zareczyc. Postawila mnie w bardzo niezrecznej sytuacji, poniewaz byla mi jak siostra. Jak mnie o to spytala to nie bylam na to przygotowana i nie chcialam jej sprawic przykrosci wiec sie zgodzilam. Moj narzeczony byl o to zly i cala rodzina, wiec musialam jej jednak odmowic. W jakims sensie zepsulo mi to radosc z mojego wesela, poniewaz ta przyjaciolka byla tez moja swiadkowa i caly slub i wesele byla na mnie obrazona, chociaz twierdzila ze nie. Po tym wsztstkim ostatecznie juz sie nie przyjaznimy. Nie robcie tak swoim bliskim, czy to z rodziny, czy przyjaciolom, bo moga sie zgodzic, a potem sie o to klocic bez sensu. Moze nie odmowia i powiedza ze nie problemu, ale problem bedzie na 100%. Nie mozna wykorzystywac czyjejs dobroci. 

Ale to przyjaciółka prosiła faceta o rękę? Czy ona wiedziała, że jej chce to tam powiedzieć? Tak czy siak słabe, przecież oświadczyny mają być niespodzianką dla kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEJ
21 minut temu, Gość Gość napisał:

ale jak? siostra panny młodej też w sukni panny młodej na weselu? Coś kłamiesz i zmyślasz.

Aż tak wybujałej wyobraźni nie mam 🤐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

ale jak? siostra panny młodej też w sukni panny młodej na weselu? Coś kłamiesz i zmyślasz.

spr sobie invidio.us laura niepodzianka dla pana młodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Ale to przyjaciółka prosiła faceta o rękę? Czy ona wiedziała, że jej chce to tam powiedzieć? Tak czy siak słabe, przecież oświadczyny mają być niespodzianką dla kobiety. 

taa , niespodzianka, przecież to kobiety zmuszają facetow do zareczyn i same wybieraja pierścionki, potem udają zaskoczenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

spr sobie invidio.us laura niepodzianka dla pana młodego

Sprawdziłam. I bez jaj. Od razu widać, która to panna młoda, chociaż nie ma tradycyjnej sukni ślubnej ani welonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość gosc napisał:

spr sobie invidio.us laura niepodzianka dla pana młodego

Tam tych dziewic ubranych na biało od groma, tylko jedna blondynka stosownie ubrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×