Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiocha

Oświadczyny na cudzym ślubie?

Polecane posty

Gość gosc
13 minut temu, Gość gosc napisał:

taa , niespodzianka, przecież to kobiety zmuszają facetow do zareczyn i same wybieraja pierścionki, potem udają zaskoczenie 

Ja byłam zaskoczona, a pierścionek nie pasował rozmiarem, więc go nie wybierałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość gość napisał:

Sprawdziłam. I bez jaj. Od razu widać, która to panna młoda, chociaż nie ma tradycyjnej sukni ślubnej ani welonu.

 Czy gdyby się zmieniły  w kółku dales byś wiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Tam tych dziewic ubranych na biało od groma, tylko jedna blondynka stosownie ubrana.

moze to jakies amiszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

 Czy gdyby się zmieniły  w kółku dales byś wiedziała?

Ślepa nie jestem przecież, to jak mam nie widzieć. Widać która panna młoda, ta druga pewnie świadkowa (zresztą jej ...enka przynajmniej na moim monitorze nie jest biała, a jasnoróżowa czy łososiowa?), więc tym bardziej nie da się pomylić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ślepa nie jestem przecież, to jak mam nie widzieć. Widać która panna młoda, ta druga pewnie świadkowa (zresztą jej ...enka przynajmniej na moim monitorze nie jest biała, a jasnoróżowa czy łososiowa?), więc tym bardziej nie da się pomylić. 

Miała taką samą fryzurę i bukiet ślubny. Na wątku tej ytberki nie tylko ja uznałam to za żenujące. Spoko może i ty doczekasz takiej osoby na swoim ślubie i będziesz zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Miała taką samą fryzurę i bukiet ślubny. Na wątku tej ytberki nie tylko ja uznałam to za żenujące. Spoko może i ty doczekasz takiej osoby na swoim ślubie i będziesz zadowolona. 

Ale wymyślasz... widać doskonale, że panna młoda ma pełny wianek, strojniejszą ...enkę, w dodatku białą. Ta druga ma tylko zdobienie z tyłu i skromną, różową ...enkę. Wygląda jak najbardziej stosownie. A jeśli jak zakładam, była świadkową, to raczej normalne, że miała bukiet. Chyba zawsze świadkowa go ma. Moja w każdym razie miała. I trzymaj się - białą ...enkę. Bo sama jej taką wybrałam. Nikt nas nie pomylił. Wyobrażasz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

Ale wymyślasz... widać doskonale, że panna młoda ma pełny wianek, strojniejszą ...enkę, w dodatku białą. Ta druga ma tylko zdobienie z tyłu i skromną, różową ...enkę. Wygląda jak najbardziej stosownie. A jeśli jak zakładam, była świadkową, to raczej normalne, że miała bukiet. Chyba zawsze świadkowa go ma. Moja w każdym razie miała. I trzymaj się - białą ...enkę. Bo sama jej taką wybrałam. Nikt nas nie pomylił. Wyobrażasz sobie?

Najważniejsze, że byłaś zadowolona. Nie wybierałam nikomu ...enki, poza sobą naturalnie i każdy mój gosc ubrał się stosownie, w zgodzie z zasadami s-v i też byłam zadowolona, bo to ważne w tym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość gość napisał:

Ale wymyślasz... widać doskonale, że panna młoda ma pełny wianek, strojniejszą ...enkę, w dodatku białą. Ta druga ma tylko zdobienie z tyłu i skromną, różową ...enkę. Wygląda jak najbardziej stosownie. A jeśli jak zakładam, była świadkową, to raczej normalne, że miała bukiet. Chyba zawsze świadkowa go ma. Moja w każdym razie miała. I trzymaj się - białą ...enkę. Bo sama jej taką wybrałam. Nikt nas nie pomylił. Wyobrażasz sobie?

Buba, nie tłumacz się, zrobiłaś się na panne młodą jak typowa wieśniara, która chce być najlepsza, niestety jesteś i będziesz starą panna 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamonola

Jakby mój mąż oświadczył mi się na czyimś ślubie, to nie byłby moim mężem. Na szczęście znał mnie w tamtym momencie na tyle, że wiedział co lubię i przeszedł samego siebie. Nie chodzi o to, by się chwalić zaręczynami, ale były piękne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

ta buba w koncu miala te oswiadczyny? bo juz ic nie rozumiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od taka smutna historyja
22 minuty temu, Gość ona napisał:

ta buba w koncu miala te oswiadczyny? bo juz ic nie rozumiem 

To może ja wytłumaczę. Były sobie dwie siostry. Jedna miała narzeczonego, druga nie. Jednak we dwie chodziły do kościoła i modliły się do św, Rity o dobrego męża i synka. Jedna siostra modliła się szczerze i ma męża i syka. Druga siostra była zazdrosna ślubu i wesela, więc nie ma męża i synka. Buba jest drugą siostrą i ubrała się jako panna młoda i bardzo chciała zaczarować mężczyznę, którego ledwo poznała, by był jej mężem. Jednak on przejrzał jej niecne zamiary i nie chciał być jej mężem, jednak go upoiła i zniewoliła, z czego urodziła się córeczka. Nie było i nie będzie oświadczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość heh napisał:

Na YT jest pełno takich żenujących filmików, np ten pt ZROBIŁ TO PRZY WSZYSTKICH! | MOJE ZARĘCZYNY

tu nie dość , że żenada , to nie będzie ani synka ani córeczki 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Ja byłam zaskoczona, a pierścionek nie pasował rozmiarem, więc go nie wybierałam 😛

Natalia, w walentynki się oświadczyłem, a pierścionek kupiłem największy jaki był :classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm
34 minuty temu, Gość Bartek napisał:

Natalia, w walentynki się oświadczyłem, a pierścionek kupiłem największy jaki był :classic_sad:

Anielica na resorach ma na imię Natalia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość hmm napisał:

Anielica na resorach ma na imię Natalia?

Bogusia. Nie każdy Bartek, to bełt, ale kochanki mają 🙊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh
Dnia 4.03.2019 o 21:17, Gość Miła napisał:

Wiecie co? Mialam taką przyjaciolkę, ktora mnie spytala, czy moze na moim slubie się zareczyc. Postawila mnie w bardzo niezrecznej sytuacji, poniewaz byla mi jak siostra. Jak mnie o to spytala to nie bylam na to przygotowana i nie chcialam jej sprawic przykrosci wiec sie zgodzilam. Moj narzeczony byl o to zly i cala rodzina, wiec musialam jej jednak odmowic. W jakims sensie zepsulo mi to radosc z mojego wesela, poniewaz ta przyjaciolka byla tez moja swiadkowa i caly slub i wesele byla na mnie obrazona, chociaz twierdzila ze nie. Po tym wsztstkim ostatecznie juz sie nie przyjaznimy. Nie robcie tak swoim bliskim, czy to z rodziny, czy przyjaciolom, bo moga sie zgodzic, a potem sie o to klocic bez sensu. Moze nie odmowia i powiedza ze nie problemu, ale problem bedzie na 100%. Nie mozna wykorzystywac czyjejs dobroci. 

To współczuję sytuacji. Jakim trzeba być ograniczonym i chamskim człowiekiem, by wpaść na taki pomysł, by psuć komuś tak ważny dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia

Tez to widzialam to wg mnie to odbieranie „dnia” mlodym. Jak tak bardzo facet lubi byc w centrum uwagi niech to zrobi na odpuscie czy festynie. A co najlepsze po tych oswiadczynach rozstali sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Trzeba być p o j e b a n y m :classic_blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaap

O matko koszmar. Ze tez ludzie takie pomysly maja. Chyba bym wyszla z siebie i stanela obok, jakby ktos mi wykrecil taki numer na moim weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAN

A KTO TAK ZROBIŁ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Myślę, że nie wypada robić takich rzeczy na czyimś weselu. Młodzi są wtedy najważniejsi, to ich dzień. 

Moim zdaniem zaręczyny to intymny moment a nie cyrk/przedstawienie dla 200 gości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×