Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andrzej_30

Założyłem konto na badoo

Polecane posty

Gość Andrzej_30

i muszę to niestety powiedzieć, ale większość Polek tak koło 60% jest po prostu brzydka, dużo z nich ma problemy z nadwagą, dziwne rysy twarzy, jakieś znamiona na twarzy wystające(nie kumam czemu tego nie wytną). Powiedzcie jak wyglądają wasze obserwacje dotyczące mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darwin

Nie znasz się, polki są najpiękniejsze księżniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambra
4 minuty temu, Gość Andrzej_30 napisał:

tak koło 60% jest po prostu brzydka, dużo z nich ma problemy z nadwagą, dziwne rysy twarzy, jakieś znamiona na twarzy wystające

cóż, nie polepszę tak zatrważających danych dodając, iż 90% z tych 60% to publikacje po retuszu 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mężczyźni wyglądają jak stare dziady. Niektórzy mają 30 lat, a wyglądają na 40.Masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo na Badoo zakładają konto tylko przegrywy, które nie potrafią poznać kogoś w realu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Kiedys mialem konto na badoo i podobnie uwazam. Niestety badoo jest okropnym miejscem do poznawania kogokolwiek. Kobiety tam mozna podzielic na trzy kategorie  1) wiecznie wolne i brzydkie 2) normalne ale majace dzieci i szukajace ksiecia  3)ladne nikogo nie szukajace tylko chcace podbudowac swoje ego. Niestety wina za to wszystko ponosza faceci ktorych 90% tam ma wyrazne problemy emocjonalne i slodza kazdej kobiecie az do zazygania przekonujac ja ze jest siodmym cudem swaita 😄 Ale zgadzam sie ze kobiety tam w wiekszosci to bazyle straszne albo majace 2-4 dzieci czylli na jedno wychodzi. Duza czesc profili jest albo falszywa albo ma jedno zdjecie ktore ma z 10 lat albo sama glowe bo reszta to przypomina ogromna beczke po piwie. Juz nie mowiac o ordynarnych retuszach lub doczepianych psich ryjkach Jedyna konkluzja jest taka ze w realu do normalnych dziewczyn zawsze ktos podejdzie i zagada a aka z kobieta jest cos nie tak zarowno mentalnie jak i z uroda to zostaje badoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.

Prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam


Ja po raz enty usunąłem. Dno jakich mało. Żeby nikt nei wchodził na profil? A na s.  zaglądają, oczka ślą, piszą. A tam, jakaś martwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po raz n-ty czytam to samo. Zrozumcie wreszcie że na takich portalach panuje selekcja negatywna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×