Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama4miesiecznegosynka

Jak zarobić na wynajem mieszkania?

Polecane posty

Gość Mama4miesiecznegosynka

Mam 20 lat i męża oraz synka. Potrzebujemy wyprowadzić się z naszego lokum w trybie natychmiastowym. Nie starczy nam na chleb jeśli wynajmiemy mieszkanie (+ jest to trudne gdyż nie chcą wynajmować rodzinom z dzieckiem). w jaki sposób mogłabym pomoc i dorobić trochę kasy?;/ jestem w kropce. Do żłobka ciężko byłoby dziecko zapisać jedynie odpłatnie:( myśle ze chociaż (albo aż)600 zł więcej i dalibyśmy sobie ledwo radę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika

Kazdy zlobek jest odplatny.Panstwowy tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama4miesieczego

Nie ma opcji na żłobek bo 500 zł samo mleko miesięcznie i w tej chwili zabrakłoby dla mnie i męża na jedzenie dlatego pytam co mogłabym zrobić. W dodatku nie chcą nam wynająć 20m2 bo mówią ze to dla dziecka za mało a już nawet to wychodzi 2 tys miesięczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama4miesiecznegosynka

Bardzo prosiłabym o poradę w jaki sposób mogłabym zarobić trochę stow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pare stów to najprosciej poszukac sprzatania, ja tak dorabiam, chodze na 3 godziny dziennie, i mam 50 zł. Pracujac tylko 6 h w tygodniu na mieisac mam 450-500 zł, mozna to znalezc totalnie na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

A ojciec dziecka nie pracuje? 

Ty masz zapewne zasiłek z UP 1 tys zl jeżeli nie masz macierzyńskiego a partner wypłatę..

Ktos dobrze napisał że najlepiej iść sprzątać albo do restauracji dorobić. Można tylko np na weekendy przychodzić. 

Jeżeli nie to dziecko do żłobka, mimo że wydasz ok 400-500 zł to zostanie na czysto i tak min 1 tys. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwa

a na co liczyliście robiąc sobie dziecko nie mając na to ani środków, ani warunków?

że jakoś to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Mama4miesiecznegosynka napisał:

w jaki sposób mogłabym pomoc i dorobić trochę kasy?

Dokształcić się i znaleźć pracę zdalną. W ten sposób przynajmniej zabezpieczysz się na nieprzewidywalną przyszłość. Ewentualnie, doraźnie, jak wyżej już podpowiedziano - sprzątanie. Albo dog walking. Jeśli posiadasz wyczucie artystyczne, możesz próbować coś tworzyć i sprzedawać, a jeśli masz wysokie poczucie własnego ciała, od biedy możesz potańczyć w jakimś klubie (bez urazy, ujmuję dostępne opcje). W każdym razie, warto planować własne życie, a nie iść na żywioł i ''jakoś się ułoży''. Bo czasem się właśnie nie układa. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

trzeba było nie robić dzieciaka, bo teraz placz

masz 20 lat- w tym wieku zaczyna się studia, zdobywa wykształcenie a nie rozmyśla jak dorobić kilka stow do domowego budzetu

tatus dziecka tez jak widać obrotny, skoro 2 tysiące go przerastają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpim

Może korepetycje? Akurat jest sezon przedmaturalny. Mój brat na studiach dorabiał korkami z angilskiego i chemii i potrafił 2 i pół tysiąca wyciągnąć z samych korków. Uczniowie mogliby dojeżdzać do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahha

do tego trzeba posiadać jakaś wiedzę, naukę jakiego przedmiotu może zaoferować dzieciata 20 latka? rozkładania nóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość ahahha napisał:

do tego trzeba posiadać jakaś wiedzę, naukę jakiego przedmiotu może zaoferować dzieciata 20 latka? rozkładania nóg?

Chociażby ;p Korepetycje z seksu, czy uwodzenia, też cieszą się pewnym zainteresowaniem, choć w tym przypadku trzeba posiadać wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz elementarną wiedzę z zakresu anatomii i fizjologi, psychologii oraz psychologii płci. O doświadczeniu nie wspominając. Ponadto, jeśli Autorka nie ma wyczucia i ogranicza sferę seksualną, ta opcja jest nie dla niej.

Ale na przykład takie korepetycje dla dzieci z wczesnych klas podstawowych byłyby już osiągalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poszukaj pracy na drugą zmianę i nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×