Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bartek kut

MODLITWA RATUJĄCA MILION DUSZ :) Obietnica dana 25.01.2011r

Polecane posty

Gość Bartek kut

Matko Boża! Tę modlitwę składam w Twoim Niepokalanym Sercu, ponieważ Ty wiesz najlepiej, gdzie i komu w danej chwili ona jest najbardziej potrzebna.W dniu dzisiejszym łączę moje cierpienia i mój krzyż i cierpienia i krzyże ludzi, którzy nie ofiarują ich Bogu, z Twoim Krzyżem

Panie Jezu przez Niepokalana Mamę Twoją i proszę Cię:Panie Jezu przez Bolesną Mękę Twoja i Krew, którą wylałeś za nas, za mnie na Krzyżu, przez Najświętszą Agonię Twoją przez Miłosierdzie Boże, daj łaskę zbawienia duszom dziś i w tej chwili umierającym, aby nie poszły na wieczne potępienie.

Amen

Każdorazowe odmówienie tej modlitwy zabezpiecza jeden Milion dusz od potępienia wiecznego. Obietnica dana 25.I.2011 r. Pan Jezus zachęca nas do jak najczęstszego odmawiania tej modlitwy, jako specjalnego przeznaczonego na te czasy naczynia Bożego Miłosierdzia.

 

Pan Bóg tak bardzo kocha wszystkich, nawet grzeszników że walczy o nich zawsze i wszędzie. W Poruszającym świadectwie Billa Wiese "23 minuty w piekle, Pan Jezus do ostatnich chwil zapraszał zatracone zatwardziałe dusze do Nieba, szedł za nimi praktycznie do samych wrót piekieł, lecz oni i tak wybrali szatana i jego kuszenie, wmawiał im że w piekle jest tak pięknie i super, a obrzydzał im Niebo i Jezusa.

Pan walczy o nas tak bardzo... On tak bardzo nas kocha, idźmy za Nim, zaprośmy go do swojego życia i razem z Nim walczmy o innych by nie poszli na wieczne męki, lecz by w zgodzie z Bogiem radowali się po wieki w Niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kut

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×