Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izuniaaaa

Ciążą z preejakulatu

Polecane posty

Gość Izuniaaaa

Witam, czy preejakulat przeniesiony na palcu do pochwy możne zapłodnić? Proszę o poważne odpowiedzi. Z góry dziekuję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniaaaa

Mamusie proszę o odpowiedzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej możliwości ,spróbuj odkopać wątki gdzie kobiety próbowały zapładniać się strzykawką- nasienie przeniesione z prezerwatywy i im się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniaaaa

Lampka, dziękuje. Okres spóźnia mi się kilka dni. Niby mam wszystkie jego objawy, ból brzucha, piersi itp. Podobno to też są objawy wczesnej ciąży i już zgłupiałam. Z drugiej strony wiem, że to absurd, bo nasze narządy nie miały ze sobą kontaktu, nie było też wytrysku, jedynie to preejakulat. Partner wycierał go w chusteczkę, ale boję się, ze poleciało mu coś na palce i mi je włożył... 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oczywiście, ze można! Jest to ciężkie, ale możliwe! Zrób test ciążowy. W preejakulacie MOGĄ występować plemniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniaaaa

Ale nasze narządy nawet ze sobą się nie stykały. Zrobię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewrferwf

Izunia, problem masz jak typowe dziecko z gimbazy. Jeśli nie dojrzałaś do seksu, to odpuść sobie. Lęki masz po prostu irracjonalne. Tak, zrób test. Ale już ci piszę: nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniaaaa

Do gość fewrferwf: Zobacz co napisał Twój przedmówca:

Oczywiście, ze można! Jest to ciężkie, ale możliwe! Zrób test ciążowy. W preejakulacie MOGĄ występować plemniki

😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka

Jest szansa ale bardzo malutka, ja na twoim miejscu bym się tym nie martwiła. A jak nie jesteś pewna to polecam dodatkowo sobie sprawdzić dni płodne, ja w tym celu używam testera afrodyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniaaaa

Tez mi się wydaje, ze to mało prawdopodobne. Bolą mnie jajniki to może wkrótce go dostanę. dziś jestem w 35dc. Ostatni mój cykl trwał 36 dni, a przed ostatni 32dni. Średnia długość cyklu przez 1,5 roku wynosi 31 dni. Chyba byłoby to za łatwe żeby z pal palca na którym była odrobina preejakulatu zajśc w ciąże??? Uspokójcie mnie proszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×