Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamka

Poziom WiecznyA2 jak nauczyć się angielskiego?

Polecane posty

Gość załamka

Pytanie do osób, które mimo braku talentu językowego nauczyły się angielskiego na komunikatywnym poziomie. Proszę o pomoc w wyborze efektywnej metody nauki. Odpada wyjazd za granicę oraz szkoły językowe. Potrzebuję propozycji nauki najlepiej przez internet lub we własnym zakresie. Jestem ciężkim przypadkiem, uczę się z różną intensywnością od 20 lat (rzetelnej nauki było w tym ok. 5 lat) Jeśli macie własne doświadczenia w tym zakresie, znacie jakieś godne polecenia strony i formy kształcenia, proszę o poradę. Angielski komunikatywny jest mi potrzebny do awansu w pracy oraz do dalszej nauki zawodu. Największy problem mam z rozumieniem. Próbowałam oglądać bajki i seriale, ale nic nie rozumiejąc po kilku minutach się wyłączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aplikacje warto traktować jako dodatek w nauce. Sama uczę się z kilku a moją główną metodą jest NAUKA ANGIELSKIEGO METODĄ DZIECKA. Długo szukałam sposobu, metody na skuteczną naukę języka.. Tak naprawdę zraziłam się już nie raz do czasu kiedy mój mąż zaczął się uczyć języka właśnie tą metodą i mnie zaraził nauką. Dlaczego taka metoda się sprawdza? Bo jest naturalna, dzięki nauce z nią uświadomiłam sobie jak naprawdę powinna wyglądać nauka a jak wygląda. Dlaczego niektórzy uczą się kilka lat a inni potrafią w pare miesiecy nauczyć się mówić?

Te osoby, które mówią uczą się praktycznie jak dzieci a te uczące się latami dalej zastanawiają się nad okresem warunkowym, albo regułką 9 czasu! :))

Podejdź praktycznie do nauki, jeżeli jeszcze walczysz z nią staraj się przede wszystkim mówić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×