Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mąż i żona

Zdrada zony

Polecane posty

Gość Mąż i żona

Witam mam taki problem żona zdradzila mnie w sylwestra w trójkącie ze swoją przyjaciółką i jej starszym partnerem a teraz jest w ciąży 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż i żona
2 minuty temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Na forum raczej nie znajdziesz zrozumienia. Tutaj co drugi facet fantazjuje o tym żeby żona mu się puszczała i marzy żeby ktoś inny ją zapłodnił  😛

A gdzie mogę szukać a może ty byś ze mną pogadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus
24 minuty temu, Gość Mąż i żona napisał:

Witam mam taki problem żona zdradzila mnie w sylwestra w trójkącie ze swoją przyjaciółką i jej starszym partnerem a teraz jest w ciąży 

 

Ty nie masz problemu to twoja żona ma 😁 

Nie ważne kto zrobił ale kto wychował. Ty tylko musisz zdecydować czy chcesz tak. Rozwód z jej winy. I masz spokój, bo jak byś zachorował to ją podasz o alimenty że nie mozesz pracować i bedzie cię utrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba żona nie była zadbana przez męża i zadowolona w pełni z seksu. Zawsze w takiej sytuacji uważam, że to wina faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kutaphone
59 minut temu, Gość Klaus napisał:

Ty nie masz problemu to twoja żona ma 😁 

Nie ważne kto zrobił ale kto wychował. Ty tylko musisz zdecydować czy chcesz tak. Rozwód z jej winy. I masz spokój, bo jak byś zachorował to ją podasz o alimenty że nie mozesz pracować i bedzie cię utrzymywać.

Jesteś mężczyzną młocie? Proponujesz pasożycie żeby kobieta utrzymywała faceta? O tempora, o mores... Chyba mamusia cię wychowywała, bez męskich wzorców miętka fajo.

Wracając do tematu: na czym polega problem? W wesołym Sylwestrze czy w jego efektach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.03.2019 o 15:04, Gość Mąż i żona napisał:

Witam mam taki problem żona zdradzila mnie w sylwestra w trójkącie ze swoją przyjaciółką i jej starszym partnerem a teraz jest w ciąży 

 

Od 3 lat zmienił się nasz sex radykalnie. Przedtem było ok 2 do 3 razy w tygodniuoralny sex również i nagle przed 3 latami się zmieniło. Było coraz rzadziej i na szybkiego od tyłu. Później coraz rzadziej aż w końcu wcale tłumaczyła się jakimiś swędzeniami na cipie i podobno skóra się łuszczyła ja tak tego nie widziałem. Facet jest taki że musi mieć dowody na wszystko przeczucie nie wystarczy a przecież pewnie tak jest że ma innego. Całuje się ze mną tylko jak siostra bez intymności unika takich pocałunków. Może jakaś Pani tutaj mi odpowie co o tym myśleć albo jak ją złapać.

Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrozumialy

Nie badz samolubem. Niech inni tez ja moga miec w lozku. Podobno cipka sie nie wymydli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Nie ma co żałować kobiecie dupy i się użalać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×