Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczonaaaa

czym szybko skleić buty?

Polecane posty

Gość zrozpaczonaaaa

pozyczyłam od koleżanki szpilki na studniówkę, w weekend będę się z nią widzieć, dzisiaj chciałam je zapakować a tam niespodzianka, przy czubkach się poodklejały, przecież jej takich nie oddam, jak to szybko naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.03.2019 o 16:56, Gość zrozpaczonaaaa napisał:

pozyczyłam od koleżanki szpilki na studniówkę, w weekend będę się z nią widzieć, dzisiaj chciałam je zapakować a tam niespodzianka, przy czubkach się poodklejały, przecież jej takich nie oddam, jak to szybko naprawić?

Witam! Zrozpaczonaaa, zachęcam Cię do wypróbowania kleju TADAM®. To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów (głównie sportowych): czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaaaa

kupilam sobie w budowlanym ten klej, buty uratowane, koleżanka nie zauwazyła niczego podejrzanego, trochę kleju mi zostało, czy on mi nie wyschnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rorytka

Jak szczelnie zamkniesz to nie powinien. Tylko dobrze wyczyść końcówkę przed zamknięciem, bo się sklei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2019 o 15:35, Gość zrozpaczonaaaa napisał:

kupilam sobie w budowlanym ten klej, buty uratowane, koleżanka nie zauwazyła niczego podejrzanego, trochę kleju mi zostało, czy on mi nie wyschnie?

Witam! Zrozpaczonaaa, właściwe oczyszczenie dozownika po użyciu jest niezwykle istotne. W tym celu zalecamy użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zaleca się przechowywać klej TADAM® w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariananana

A powierzchnię, którą się klei to trzeba jakoś oczyścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2019 o 21:41, Gość mariananana napisał:

A powierzchnię, którą się klei to trzeba jakoś oczyścić?

Witam! Mariananana, tak. Przed klejeniem części butów, które chcesz połączyć powinny być czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Najlepiej oczyścić je środkiem na bazie alkoholu.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×