Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fan kobiecego piękna

Interesują mnie tylko kobiety minimum 8/10

Polecane posty

Gość fan kobiecego piękna

Jak taką zdobyć kiedy sam z wyglądu jestem 4/10? Mam 30 lat nie pracuję bo nie mam zawodu i mieszkam u rodziców. Za to mam dobry charakter i jestem mądry tak mówi moja mama.

Myślę żeby ściągnąć z neta jakieś książki jak wyrywać laski ale nie wiem jakie są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezczyzna

Pracuj nad soba. Silka, ubior, dobry fryz. No i zawod musisz miec bo rzadko ktora chce darmozjada. Ladne laski maja mniejsze wymagania niz te brzydkie, wierz mi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf
3 minuty temu, Wiochmen napisał:

łasne laski to juz od przedszkola zajete 😅

Dwie moje najładniejsze koleżanki były już zajęte gdy miały 16 lat. Musiałbym do nich startować gdy jeszcze były wolne czyli gdy miały 15 lat. Kurczę, tylko, że ja miałem wtedy 16 lat i wstydziłem się zatańczyć z dziewczyną czy z nią pogadać. Skoro do tego nie byłem zdolny to co dopiero o podrywaniu mówić. Obie oświadczyły, że gdybym się wtedy odważył to nie dostałym kosza. No cóż. Zawsze to jakieś pocieszenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A

hmm... wygląd 4/10, mieszka z rodzicami, nie pracuje, nie ma zawodu mimo ukończonych 30 lat (co robił przez ostatnie 10 lat?)  - no która 8/10 się skusi? ;)

Jeśli będziesz miał szczęście, to znajdziesz jakąś desperatkę po 30. Taką np co nagle się zorientowała, że chce mieć związek/dzieci, a zaczęła czuć, że zegar tyka i jej czas może się skończyć. Jeśli się natkniesz w dobrym miejscu, w dobrym momencie...8/10 ? - wątpię.

Co jak już ją zdobędziesz? Ile to będzie trwać? Masz tylko 4/10 wygląd, brak pracy, brak zawodu. W bajeczkę o dobrym charakterze nie wierze, patrząc na drugi post...

Do roboty się chłopie zabierz, a nie czytanie o wyrywaniu lasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Nie ma szansy ze jako nawet przecietniak taki 6/10 wyrwalbys dziewczyne 8/10 takie to maja mase facetow co ciagle je podrywaja. I juz nie ma takich desperatek co chca miec dzieciaka z byle kim to nie ta epoka. Raczej jak ci sie uda poderwac 6/10 to bedzie cud. Ewentualnie mozesz probwac jak juz zdobedziesz prace i wlasne mieszkanie jakas 18-20ale i z takimi ciezko bo tez je masa facetow podrywa.Wiec musialbys miec bardzo duzo szczescia by jakas taka wolna poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
21 minut temu, Gość Adam napisał:

Nie ma szansy ze jako nawet przecietniak taki 6/10 wyrwalbys dziewczyne 8/10 takie to maja mase facetow co ciagle je podrywaja. I juz nie ma takich desperatek co chca miec dzieciaka z byle kim to nie ta epoka. Raczej jak ci sie uda poderwac 6/10 to bedzie cud. Ewentualnie mozesz probwac jak juz zdobedziesz prace i wlasne mieszkanie jakas 18-20ale i z takimi ciezko bo tez je masa facetow podrywa.Wiec musialbys miec bardzo duzo szczescia by jakas taka wolna poznac.

Jako przeciętniak 6/10 to ma szanse co najwyżej u dziewczyny 2/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
2 godziny temu, Gość fan kobiecego piękna napisał:

odpowiadać ku.r.wy jak pytam

Z takim słownictwem i sympatią to kogo Ty chcesz poderwać. 

Szukaj pracy bo bez pracy kobieta pomyśli że jesteś leniwy. I działaj tzn. Podrywaj kobiety te twoje 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
2 godziny temu, Gość fan kobiecego piękna napisał:

Jak taką zdobyć kiedy sam z wyglądu jestem 4/10? Mam 30 lat nie pracuję bo nie mam zawodu i mieszkam u rodziców. Za to mam dobry charakter i jestem mądry tak mówi moja mama.

Myślę żeby ściągnąć z neta jakieś książki jak wyrywać laski ale nie wiem jakie są dobre.

Żeby mieć pracę nie trzeba mieć zawodu(pomocnik na budowie, kurier,rozwozenie jedzenia,  praca fizyczna jakąś do której trzeb chęci przyuczenia i po prostu pracy) ewentualnie podnieść kwalifikacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan kobiecego piękna

sami stulejarze opanowali temat a ja się pytam o zdanie kobiet, opinie kafeteryjnych przegrywów mnie nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co wy kúrwa macie z tą skalą jelopy? Poza tym ona jest tak niemiarodajna i to co dla was jest 8 i powinno być naprawdę ekstra to jest strasznie przeciętne lub wręcz brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×