Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xyz

Brak obrzęków i opuchlizny w ciąży

Polecane posty

Gość Xyz

Jestem już na końcu 31 tygodnia i póki co żadna opuchlizna mi się nie przydarzyła i liczę, że może mnie ominą te wątpliwe atrakcje, ale może to złudne nadzieje... Przytyłam też tak akurat 8,5 kg do tej pory i w sumie praktycznie całe ciało poza brzuchem i większymi piersiami pozostało szczupłe i praktycznie bez zmian. Podzielcie się swoimi doświadczeniami, czy któraś z was przeszła całą ciążę bez "opuchnięcia"? tzn. nie pojawiły się żadne opuchnięte nogi, kostki, palce itp. Czy może na koniec ciąży obrzęki są nieuniknione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem w 28 tc i teraz lekko zaczynają puchnąć mi kostki i stopy, jak za długo siedzę. Mam nadzieję że się nie pogorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Ja przeszłam całą ciąże bez opuchlizny, ale nosiłam od I trymestru pończochy przeciwżylakowe (zapobiegawczo), więc nie wiem, jakby był bez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Ja nie miałam nic z tych rzeczy, ale to może że względu na porę roku, dopiero co urodziłam, czyli bardziej zaawansowana ciąża przypadła na okres zimowy, w lecie bywa z tym o wiele gorzej. Albo też po prostu mnie oszczedzily takie dolegliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×