Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość córka

Bardzo chciałabym mieć córkę!!!

Polecane posty

Gość Spadł

czytałam gdzieś na jednym forum- można poznać po tym że jest się w ciąży z dziewczynką że się od początku bardzo się wymiotuje ponieważ jest duże stężenie estrogenów. U mnie to się bardzo potwierdziło, przy córce wymiotowałam a przy synach w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomiczka

Dlaczego tak bardzo zależy Wam na konkretnej płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja i przy synie i przy córce w ogóle nie wymiotowalam.A cere miałam lepszą przy córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenia

Ja mam syna i na razie zaczynamy starania, wiem że programowanie płci to zabobon, więc skupiam się tylko na wyznaczaniu sobie dni płodnych- kupiłam sobie tester owulacji ze śliny afrodyta, na razie jestem dobrych myśli. Tester kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia

Ja podziwiam kobiety i mężczyzn, którzy uprawiali seks tylko i wyłącznie przed owulacją, po owulacji albo tylko raz w wyznaczonym dniu. My byśmy tak nie mogli, co drugi lub max co 3 dzień a nawet codziennie. Mam syna i córkę. Od czego to zależy to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja też chciałam niestety nie wyszło. Mam 2 synów. Córki już nie będzie.

I jak się z tym czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alla
Dnia 7.03.2019 o 11:17, Gość gość napisał:

To chyba bzdura jest. Ja mam dwie dziewuchy i podczas ciąż nie miałam ochoty na słodycze. Za to pochłaniałam ogromne ilości pikantnych, tłustych i treściwych potraw. Mówi się też, że cera jest brzydka gdy będzie dziewczynka, a u mnie na czas ciąży była bez skazy 🙂 

Dlaczego mówicie "dziewuchy"? Może bądźcie konsekwentne i zamiast "chłopców" mówcie "chłopisk"? Oj, dobrze że jednak tych "dziewuch" nie macie... Biedne by one były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×