Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naneczka6450

Stosunek przerywany

Polecane posty

 

Witam. Opisze wszystko w skrócie.
Od paru miesięcy uprawiam z chłopakiem stosunek przerywany
Ostatnia miesiączka zaczęła mi się 5 lutego i skończyła 10 lutego 
9 lutego i 10 uprawialiśmy stosunek przerywany. Miałam tylko plamienie 

Następny stosunek odbył się 21 lutego, stosunek przerywany i było to 2 razy z godzinną przerwą (chłopak się nie umył)
I stosunek 23 lutego przerywany z tym ze chłopak spuścił mi się na wargi sromowe.

Moje cykle są przeważnie 30dniowe.

Czy jest możliwość ze zaszłam w ciąże?

minelo 15 dni od stosunku a od paru dni mam bóle podbrzusza i kłucie podobnie jak przed miesiączka która powinnam dostać na dniach ale nigdy nie miałam boli tydzień wcześniej tylko w dzień miesiączki + mam duży apetyt.

(proszę powstrzymać się od zbędnych komentarzy ze mogłam się zabezpieczyć, bo ciąża nie była by dla mnie tragedią :) chce wiedzieć tylko czy jest możliwość ze zaszłam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście, że jest możliwość. Przecież w preejakulacie mogą być sprawne plemniki. Ile ty masz lat, że o tym nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 20 lat. A co do preejakulatu.. zdania są podzielone niektórzy twierdzą ze znajdują się tam plemniki zdolne do zapłodnienia niektórzy ze nie ma takiej możliwości. Długo stosujemy taka metodę „antykoncepcji” ale tym razem martwi mnie ból podbrzusza tydzień przed miesiączka który wcześniej nie występował tak wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, naneczka6450 napisał:

Mam 20 lat. A co do preejakulatu.. zdania są podzielone niektórzy twierdzą ze znajdują się tam plemniki zdolne do zapłodnienia niektórzy ze nie ma takiej możliwości. Długo stosujemy taka metodę „antykoncepcji” ale tym razem martwi mnie ból podbrzusza tydzień przed miesiączka który wcześniej nie występował tak wcześnie.

Zdania mogą być podzielone u ignorantów. Były robione badania naukowe i wykazały one, że ok. 1/3 mężczyzn ma w preejakulacie całkowicie sprawne plemniki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaz

Zrób test to się dowiesz. Szansa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze od paru dni mam bardzo lekkie mdłości. Nie ciągnie mnie na wymioty tylko troche dziwne „uczucie w brzuchu”. Jest to możliwe 15 dni od stosunku jeśli doszło do zapłodnienia czy może to poprostu ze stresu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gratuluję głupoty 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja

Stosunek przerywany to nie jest antykoncepcja, jeśli chcesz zostać mamą to dobry sposób by tak się stało. Jeśli lubisz współżyć bez zabezpieczenia to chociaż wyznaczaj sobie dni płodne np za pomocą testera owulacji ze śliny afrodyta, będziesz wówczas wiedziała kiedy jest najwyższe ryzyko zapłodnenia- komputer możesz kupić na stronie naturalnaplodnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamo

kolejna idioooootkkaaaa

tak jesteś w ciąży z trojaczkami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość o mamo napisał:

kolejna idioooootkkaaaa

tak jesteś w ciąży z trojaczkami 

Wypraszam sobie wyzwiska 🙂 nigdzie nie napisałam ze nie chciałabym tej ciąży jedyne co zapytałam to czy jest możliwość ze zaszłam wiec proszę sobie darować głupie teksty 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

A na biologię w szkole podstawowej chodziłaś czy do szkoły pod górkę miałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Na chwilę napisał:

A na biologię w szkole podstawowej chodziłaś czy do szkoły pod górkę miałaś? 

Chodziłam, chodziłam :) ... ale nie słyszałam jeszcze o przypadkach ciąży ze stosunku przerywanego.. stad moje pytanie czy jest taka możliwość. I powtarzam jeszcze raz ze wypraszam sobie głupie podteksty w moja stronę bo forum nie jest od obrażania innych osób. Jeśli ktoś uważa mnie za głupia lub niedouczoną to lepiej poprostu się nie wypowiadać i tyle :) .. różnica jest taka ze ja bym się cieszyła z tej ciąży wiec pytanie nie było zadane dlatego ze się boje ze „wpadłam” !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, naneczka6450 napisał:

Chodziłam, chodziłam :) ... ale nie słyszałam jeszcze o przypadkach ciąży ze stosunku przerywanego..

Poważnie nie wiedziałaś, że to nie jest metoda antykoncepcji i że szanse na ciążę są całkiem duże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

W ciąży byłam 2 razy i moim pierwszym objawem był wzmożony apetyt tak od ok. 10 dnia po stosunku. Jadłam więcej niż mój mąż. Ciągle czułam głód. W drugiej ciąży zanim zrobiłam test już wiedziałam że się udało właśnie przez ten apetyt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubrania

Mogłaś zajść tylko dlatego że po 2 godzinach uprawialiscie ponownie sex.Skoro się nie umył to w cewce moczowej zostały plemniki z wcześniejszego wytrysku.Czuję,że chciałabyś być w ciąży 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

No cóż, ja też uprawiam stosunek przerywany ale do tego stosuje antykoncepcje naturalna, codziennie rano robie sobie badania z śliny za pomocą cyclotestu i wszystko mam w komputerze pokazane, jakie są szanse na zajście w ciąże itp, więc polecam ci taki sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc66

Stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcyjna, przede wszystkim się zabezpiecz, ja stosuje ultralekkie pigułki antykoncepcyjne, dzięki którym mam pewność, że jestem zabezpieczona  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ich

I co autorko jesteś w ciąży czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ich
13 minut temu, Gość gosc66 napisał:

Stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcyjna, przede wszystkim się zabezpiecz, ja stosuje ultralekkie pigułki antykoncepcyjne, dzięki którym mam pewność, że jestem zabezpieczona  🙂

może nie jest to metoda antykoncepcyjna, ale jest skuteczna w zapobieganiu ciąży,my 14 lat stosujemy przerywany i nie było wpadki, mamy planowane dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja jestem w 8 miesiącu ciąży z wpadki przez stosunek przerywany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodał
15 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja jestem w 8 miesiącu ciąży z wpadki przez stosunek przerywany 😉

Nie masz pewności czy to była wpadka ,być może twój mąż/partner chciał dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesiączka pojawiła się w terminie :) trwała jak zawsze 5 dni wiec ciąże wykluczyłam. Ale nadal odczuwam bóle podbrzusza, kłucie, apetyt nadal jest i jestem cały czas śpiąca wiec sama nie wiem co o tym myslec. Następna miesiączkę powinnam dostać za około 10 dni wiec zobaczymy :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×