Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata

Chcialam wyprać pokrowiec na metarac boję się mąż

Polecane posty

Gość Beata

Chciałam wyprać pokrowiec na materac bo córka obsikala i  ściąglam wkładam do pralki przysłałam że się zmieści ale niestety. Nie wiem co robić wcześniej popryskalam nim soda oczyszczona woda itd. Jest teraz brudny i wilgotny. Boję się bo mąż przyjedzie z pracy i nie będzie na czym miał spać i będzie wojna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kup w auchan lub biedronce OXY, Włóż do wanny i wypierz recznie, plama powinna zejsc, ale nie wyschnie do wieczora. Albo połóż dzisiaj na to recznik, podkład, koc, żeby mąż nie zauważył, a wypierzesz jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A mąż to ŚWIETY  HRABIA? chyba wie ze dzieciom sie to zdarza. Nie zrobiłaś tego specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niech śpi bez pokrowca. Czy tez sika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Książę wróci do domu i musi mieć pościelone, ugotowane, żona nogi rozłożone i być rozwarta i gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiecie co? Zero pomyślunku.. pierwsze co mi się nasunęło to to, że facet jest awanturnik i autorka się go boi. Bo nikt by tu w takiej sytuacji nie pisał. 

Autorko, dziś już nic nie zrobisz pewnie, obróć materac na drugą stronę i tyle. A jutro ściągnij, zapierz pod kranem posikany fragment, wykręć porządnie w ręczniku, na kaloryfer a jak nie to potraktuj suszarką do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niech maz zseiezie do pralni, ns rano będzie do odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×