Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wisienka

Jak wygląda wasz dzień z 2 miesięcznym niemowlakiem?

Polecane posty

Gość wisienka

jw, czy bawicie się z dzieckiem? staracie się pomagać mu w rozwoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja z nudów przeglądałam z nią książeczki, takie czarno-białe. Szczerze, to chyba zatrybiło, bo teraz ma 1,5 roku i uwielbia, zwłaszcza czytanie bezobrazkowych książek do snu. Ale poza tym, to trzęsłam się, ile zjadła i czy przybrała na wadze, bo hipotrofik był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iua

Ja się bawię na macie, tańczymy do piosenek (tzn. ja ją kołyszę w ramionach do muzyki), oglądamy książeczki, bawimy się w jest-nie ma, mówię do niej proste sylaby, kiedy patrzy na moją twarz. Ogólnie w kółko to samo, szukam jakichś ciekawych pomysłów na nowe zabawy z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znajomi mowia ze 2 miesieczne dziecko stale placze i to takim glosnym rykiem,nie da  zjesc ani sie wysikac, spi po pare minut i budzi sie z placzem, doba to naprzemienne uspokajanie ,dlugie karmienie,zmiana pieluch, kapiel oraz kilkuminutowe drzemki-tak wyglada dzien.Ww kobitki, macie wyjatkowo spokojne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bez zmian, jak przed porodem, z przerwą na karmienie , zmianę pieluchy i noszenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, emigrantka napisał:

A znajomi mowia ze 2 miesieczne dziecko stale placze i to takim glosnym rykiem,nie da  zjesc ani sie wysikac, spi po pare minut i budzi sie z placzem, doba to naprzemienne uspokajanie ,dlugie karmienie,zmiana pieluch, kapiel oraz kilkuminutowe drzemki-tak wyglada dzien.Ww kobitki, macie wyjatkowo spokojne dzieci

Mój był złoty, grzeczny ale nigdy nie spał i ciągle sie uśmiechał i siedzial mi na rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moje dziecko przez pierwsze 3 miesiące tylko jadło i spało. Chyba wyspało się za wszystkie czasy, bo teraz ma 1,5 roku i jest żywym srebrem a usypianie to mordęga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Moje dziecko przez pierwsze 3 miesiące tylko jadło i spało. Chyba wyspało się za wszystkie czasy, bo teraz ma 1,5 roku i jest żywym srebrem a usypianie to mordęga.

Mój to samo. Wymieniamy się z mezem i czasem on kladzie starszego i czyta książkę, a ja młodszego. A czasem zmiana. Zajechać sie mozna. Wieczorne rytuały stale od zawsze, o 21 idziemy do łóżka, a ten skacze do północy. I w dzień nie spi. Dzisiaj na szczęście czytam Pottera ze starszym 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Moje dziecko przez pierwsze 3 miesiące tylko jadło i spało. Chyba wyspało się za wszystkie czasy, bo teraz ma 1,5 roku i jest żywym srebrem a usypianie to mordęga.

U mnie to samo. Do trzeciego - czwartego miesiąca czułam jakbym dziecka nie miała. Syn obecnie 4 lata - istny armagedon. Ciekawe co za diabelec się za miesiąc urodzi 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka

zazdroszczę wam, mój co prawda śpi ładnie w nocy tylko z przerwami na karmienie, ale za to w ciągu dnia utnie sobie 2 drzemki po 30 minut i na tym koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak moj syn miał 2 miesiące to myślałam, że zejdę z tego świata. Nie spał, dużo wrzeszczał, miał problemy ze wzdęciami, kupami. Spał w wózku jak go woziliśmy, ale jak się obudził to był wrzask. Uspokoił się dopiero około 4 miesiąca.  A od 6 przesypiał już całe noce i tak jest do dziś, a ma prawie 2 lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×