Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dziwna1982

10 lat starsza kobieta lepsza odemnie😭

Polecane posty

Byl facet było fajnie później on miał problemy długi i nasz kontakt był trudny i tak przez pół roku więc chciałam żeby on się określił co do mnie odpowiedział że niechce związku i się poklocilismy. Zaczęłam spotykać się z innym. Po 2 miesiącach on się odezwał i skonczylam z tamtym i znowu zaczęłam z nim ale on się dowiedzial że spałam z tamtym zwyzywal mnie i przestał się odzywać pisałam do niego ciągle on mnie olewal  odp wkoncu że go obraziłam wiele razy i że koniec chociaż to on mnie zwyzywal pierwszy. Po pewnym czasie poszłam na impr. i on był tam z inna 10 lat starsza spotykał się z nią przedemna. Po miesiącu po tym znowu zaczęłam do niego pisać czułam się winna chociaż niebylam w związku i nie zrobiłam niczego złego więc on mnie zablk.Wszedzie wtf? Czy nie zasluzylam na jakieś chociażby "odwal się odemnie? Proszę o opinie nawet te najokrutniejsze bo nierozumiem takiego zachowania 10 lat starsza kobieta lepsza odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościna

Może ją kocha i dla niego ona jest lepsza niż Ty. Niektórzy mężczyźni lubią starsze babki. Deal with it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość)

Cóż. Poszłaś do innego, potem wróciłaś. Na co liczyłaś? Pozamiatane niestety.  😕Poza tym, wiek nie ma znaczenia w miłości. O ile facet jest tak z połowę starszy od kobiety. 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

On potrzebował drugiej mamusi, która będzie go utrzymywać. Są takie pipki męskie, które wiążą się ze starymi babami, żeby doić z nich kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego mógł napisać cokolwiek tym bardziej że wysłałam milion wiadomości chociaz "koniec dzieczyno odczep się" a nie blokowac bez słowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×