Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xPawełekx

Seks bez zabezpieczenia

Polecane posty

Witam od niedawana rozpoaczełam współżycie z moim chłopakiem .Pokusilismy o seks bez zabezpieczenia do wytrysku nie doszło lecz czy wtrakcie mogła się przedostać jakaś mała ilość plemników zdolnych do zapłodnienia ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asa

Tak, możliwe że tak było. Przerywany to nie antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc56

Oczywiście, że sa takie przypadki, że w preejakulacie są plemniki na Twoim miejscu radziłabym Ci zabezpieczać się na przyszłość czyms konkretnym, możne jakieś pigułki o mniejszej zawartości hormonów? Wnioskuję, że jesteś młoda,  więc takie niskoskładnikowe będą idealne dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgodzę się z tym, nawet czytałam o tym na tej stronie http://antykoncepcjanamiare.pl/dla-kogo-antykoncepcja-ultralekka/ , jest tu kilka bardzo przydatnych informacji które się przydają jeśli planujesz się zabezpieczać takimi tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 9.03.2019 o 08:30, xPawełekx napisał:

Witam od niedawana rozpoaczełam współżycie z moim chłopakiem .Pokusilismy o seks bez zabezpieczenia do wytrysku nie doszło lecz czy wtrakcie mogła się przedostać jakaś mała ilość plemników zdolnych do zapłodnienia ? 

Prosisz sie o klopoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34343355ed

Gumki są tańsze niż dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenonka

Tak, to fakt ale jeszcze tańsze są tabletki np te co ja mam, za vines płace 32zł na miesiąc a ile bym zapłaciła za gumki? Dużo więcej i uważam że nie powinny być one aż tak drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korpo

Jeszcze taniej wychodzi podwiązanie jajowodów. Wolałam zapłacić 4 lata temu 1700 zł niż się faszerować hormonami. I żeby nie było, mój mąż chciał się poddać wazektomii ale uznałam, że to ja podwiążę jajowody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Korpo napisał:

Jeszcze taniej wychodzi podwiązanie jajowodów. Wolałam zapłacić 4 lata temu 1700 zł niż się faszerować hormonami. I żeby nie było, mój mąż chciał się poddać wazektomii ale uznałam, że to ja podwiążę jajowody. 

Ja też mam serdecznie dość skutków ubocznych po hormonach. Jak wygląda sprawa po podwiazaniu jajowodow? Jak reaguje organizm? Myślałam nad komputerem cyklu bo słyszałam, że po podwiazaniu organizm szaleje i już sama nie wiem na co się zdecydować po porodzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korpo
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja też mam serdecznie dość skutków ubocznych po hormonach. Jak wygląda sprawa po podwiazaniu jajowodow? Jak reaguje organizm? Myślałam nad komputerem cyklu bo słyszałam, że po podwiazaniu organizm szaleje i już sama nie wiem na co się zdecydować po porodzie 

Nie miałam żadnych skutków podwiązania. Zero zawirowań hormonalnych. U mnie wyszło tylko na plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylica

Preejakulat zawiera plemniki, lepiej uważać, nie ma, co liczyć na refleks w tak gorących momentach. Polecam FemCap Kapturek antykoncepcyjny oraz Cotragel green ja używam i jestem zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Korpo napisał:

Jeszcze taniej wychodzi podwiązanie jajowodów. Wolałam zapłacić 4 lata temu 1700 zł niż się faszerować hormonami. I żeby nie było, mój mąż chciał się poddać wazektomii ale uznałam, że to ja podwiążę jajowody. 

Gdzie to zrobiłaś? Ja też chce, ale slyszalam że w Polsce jest to zabronione 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga
Dnia 5.04.2019 o 14:31, Gość Gość napisał:

Sama się faszeruj hormonami jak jesteś głupia i nieświadoma...

Takie słowa właśnie potwierdzają Twoją nieświadomość, są dowody na to że w niektórych przypadkach hormony mają pozytywny wpływ na organizm a nawet chronią przed niektórymi nowotworami, wystarczy przejrzeć najnowsze badania z wiarygodnych źródeł i nie czytać kościelnej prasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trsa
3 minuty temu, Gość aga napisał:

Takie słowa właśnie potwierdzają Twoją nieświadomość, są dowody na to że w niektórych przypadkach hormony mają pozytywny wpływ na organizm a nawet chronią przed niektórymi nowotworami, wystarczy przejrzeć najnowsze badania z wiarygodnych źródeł i nie czytać kościelnej prasy

Tak?A czytasz ulotki? Wyraźnie tam pisze że zwiększa się możliwość zachorowania na nowotwór piersi oraz zakrzepica,moja koleżanka miała torbiele na wątrobie po tabletkach anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale

zaraz zaraz, ale akurat z zakrzepicą to bujda, nie mogą stosować tabletek osoby z zakrzepicą ani te którym ona grozi a to różnica

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tym by z seksu  przerywanego była ciaza . Wszyscy o tym mówią i mówią.  A ja nawet nie mam nikogo znajomego by tym sposobem wpadkę zaliczyli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

ja zaliczyłam, dwie, teraz nikt mnie już na to nie namówi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hfsa
3 godziny temu, Gość ale napisał:

zaraz zaraz, ale akurat z zakrzepicą to bujda, nie mogą stosować tabletek osoby z zakrzepicą ani te którym ona grozi a to różnica

 

Tabletki antykoncepcyjne przyczyniają się do powstawania zakrzepicy. To są bardzo częste przypadki skutków ubocznych stosowania tabletek anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta w

ja tam nie wiem, 10 lat biorę z niewielką przerwą tabletki anty i żadnej zakrzepicy ani niczego innego nie mam, jakby tak było to wszystkie byśmy były chore a wiele kobiet je bierze i tak jak ja nic im  nie dolega. Poza tym kiedyś te dawki hormonów były naprawdę duże, teraz to pikuś, nawet nie ma o czym mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdsa
22 godziny temu, Gość haha napisał:

ja zaliczyłam, dwie, teraz nikt mnie już na to nie namówi 😞

skąd wiesz że to były wpadki ?może twój chłopak czy mąż specjalnie chciał dziecko a udawał że się przytrafiło? moi rodzice całe życie stosowali przerywany i mieli tylko planowane dzieci mnie i brata ,my też stosujemy przerywany i nie było żadnej wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella123

Kontroluj sobie dni płodne, ja używam testera owulacji ze śliny afrodyta. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boo

nie wiem o c się tu spierać, każdy wybiera co mu pasuje i ... komu do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×