Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana

Przylapalam syna z moją rowiesniczką!

Polecane posty

Gość Załamana

Wychowuje samotnie 17 letniego syna. Jego ojciec niestety okazał się burakiem i zostawił mnie samą. Dzisiaj wyszlam z siostrą do kina, a kiedy wróciłam i przechodzilam obok pokoju syna usłyszałam jęki, trzeszczace łóżko i inne takie odgłosy. Na początku uznałam że to już taki wiek i nic z tym nie zrobię. Syn jest dosyć przystojny i pewnie niejedną rowiesniczke by uwiodl. Ale jednak pokusa podpatrzenia kto to taki okazała się bardzo silna, szczególnie że drzwi były na wpół otwarte. Kiedy zobaczyłam tą dziewczyne a właściwie kobiete to mnie zamurowalo. Ona mogłaby być jego matką. Wygląda na mniej więcej tyle lat co ja, czyli 35-40. Kiedy to zobaczyłam, szybko wyszłam i poszłam do siostry. Przed chwilą wróciłam. Sama nie wiem, powinnam z nim porozmawiać? Moja siostra uważa że to normalne w jego wieku i nie powinnam mu wspominać że go widziałam. Co wy myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to normalne w jego wieku, wrzuć na luz, nie rób scen jesli nie chcesz stracić fajnego kontaktu z synem, bo zakładam,  że taki macie. Spokojnie z usmiechem zapytaj kto to był i nie martw się dopóki nie chce się z nią żenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscmm

Na starej piiiczy młody chooj ćwiczy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×