Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chris

Jak radzić sobie z irytującymi dziewuchami?

Polecane posty

Gość Chris

Bardzo mnie irytują znajome mojej dziewczyny. Mam 168 wzrostu moja dziewczyna ma 176 wzrostu. Ta różnica mnie nie irytuje,ale jej kolezanki mnie irytują. Cały czas jej dogadauja by rzuciła tego skrzata (czyli mnie),że komicznie z ze mną wygląda itp. Ona mówi im ze roznica wzrosru jej nie przeszkadza, mi tez. Te głupie baby jednak jej nie daja spokoju i cały czas sie tego czepiaja. (Sa to jej kolezanki z pracy i nie tylko,wiec widuje je niemal codziennie niestety.). Wkurza mnie to i moją dziewczynę. Co mam robić? Przecież nie przywalę tym dziewczynom w mordę za te głupie docinki. A pracy na ten moment dziewczyna nie moze zmienić moze na Jesień dopiero się uda cos znaleźć. Pół roku ciężko by wytrzymała bo nie chce by sie nasz zwiazek rozpadł przez te wariatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niektóre baby są strasznie pyskate i rozdarte, przez co irytujące. Nie polecam stosować przemocy bo baby to niezłe aktorki i wygrają i tak sprawę w sądzie. Szkoda twojej dziewczyny, że musi się z takim motłochem spotykać. Jeśli się czepiają kogoś innego to znaczy, że ich życie jest strasznie nudne lub przegrane (pewnie jakieś dziecko się pojawiło,a ojciec nie wiadomo jaki bo się zachciało numerku na imprezie). Polecam namówić dziewczynę na znalezienie innej pracy,nawet jeśli by była to mało ayrakcyjna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chris
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Polecam namówić dziewczynę na znalezienie innej pracy,nawet jeśli by była to mało ayrakcyjna praca.

Spróbujemy coś znaleźć. To chyba najlepszy sposób by rozwiazać ten problem.Może w nowej pracy nie trafi na hieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×