Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr.P

Zabiorę Panią na wakacje - Chorwacja

Polecane posty

Witam
Zabiorę kobietę na 9-cio dniowe wakacje do Chorwacji. Planowany urlop pod koniec maja. Nie wyobrażam sobie podróży i pobytu samemu, aby nie móc się cieszyć z kimś odpoczynkiem, zabawą i zwiedzaniem. Warto się z kimś dzielić przeżyciami, więc zabiorę Panią na ponad tydzień wakacji. Nie ma problemu jeśli kobieta ma dziecko. Opłacam koszty przejazdu, hotelu-apartamentu, pobytu, co do wszystkiego możemy się dogadać. Nie mam wielkich wymagań i jestem osobą z poczuciem humoru, inteligentną, rozmowną i żartobliwą. Mam 31 lat, niebieskie oczy, brunet, 188cm, wykształcenie wyższe. Podróż moim autem (auto nowe, zadbane).
Po uprzednim kontakcie możemy wszystko dokładnie ustalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale nastąpiła pomyłka z datą urlopu. Wczasy pod koniec CZERWCA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrzegam

!Ostrzegam! Dziewczyny miałam kiedyś wątpliwą przyjemność spotkać się z tym typem, posługiwał sie tym samym emailem więc nie ma mowy o pomyłce, to wstrętny ćpun i alfons, z trudem udało mi sie uciec. Ostrzegam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dla jasności. Przestań kłamać, ponieważ e-mail jest założony od tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dam za darmo

No i koniec rumakowania. Musisz opracować inną bajerę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giry

Baby to durne pipy, nawet jak by im z nieba spadł idealny partner to by wydziwiały że przecież jak to tak, eh, tępe stworzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie bajer, a jeśli nie masz nic do dodania co jest na temat = nie zabieraj głosu.

Masz rację giry. Chciały by pewnie pieniądze do ręki, zamiast normalnego faceta co chce po prostu w miłym towarzystwie spędzić urlop. Bez niczego w zamian.

Tak więc nie komentujcie bez sensu. W sumie po waszym komentowaniu, chyba was zazdrość zjada. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×