Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabunia

Rzgów PTAK

Polecane posty

Gość izabunia

wybieram się niedługo do tego outlet na zakupy 🙂 polećcie mi proszę, gdzie warto iść coś kupić do ubrania/zjeść itp. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

przyznam szczerze że nigdy tam nie byłam i też się z chęcią dowiem co i jak 🙂 w ogóle to zastanawia mnie czy to są takie jakies hale czy normalne sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaa

wejdź sobie do nich na stronkę i obczaj jakie tam sklepy mają. Zrób sobie jakiś wstępy plan, gdzie iść. Bo bez tego to się tam zgubisz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakosinka

co do ubrań to jest tam tyle tego i w tak róznych stylach ze ja to ci nie doradze. Ale jesli chodzi o jedzenie to idz do charlie food and friends, sa w Ptak Outlet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak dawno tam nie byłam że chyba też się przejadę na jakieś zakupy 🙂 jak tam bywałam to zazwyczaj wchodziłam do takich sieciówkowych sklepów jak adidas, monnari czy veromoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiSi
1 godzinę temu, Gość kakosinka napisał:

co do ubrań to jest tam tyle tego i w tak róznych stylach ze ja to ci nie doradze. Ale jesli chodzi o jedzenie to idz do charlie food and friends, sa w Ptak Outlet

ooo tak! Idź coś przekąsić do Charliego jak będziesz tam, mają ekstra jedzenie. Ja co jestem w ptaku to idę do nich na obiad - wszystko świeże i dobre, duży wybór no i ceny są normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrka12009

wejdź sobie do nich na stronę i tam popatrz na sklepy które cie interesuja, to proste 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka01

Tam jest tyle tych skleppów że aż ciężko coś doradzić. Faktycznie najlepiej będzie jeśli sobie przejrzysz ich oferte na stronie i spiszesz gdzie iść. Bo bez tego to będziesz łaziła w ciemno. Co do jedzenia to jest tam strefa gastronomiczna z różnymi propozycjami. Jak już ktoś tutaj wspomniał: warto iść do charlie food and friends. Mi bardzo smakuje ich jedzenie, no i mają najlepsze soki pod słońcem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazara

a to są takie chińskie hale czy co to właściwie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buty na każdą kieszeń

Witam,

Jesteśmy świeżo otwartym sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą obuwia dla kobiet. W naszej ofercie znajdziecie szeroki asortyment butów dla kobiet, które uwielbiają ponadczasowy styl i elegancję. Dbamy o to, aby każda nasza klientka była zadowolona z zakupów. Dokonujemy wymian i zwrotow. Zapraszamy na naszą witrynę internetową www.leoboutique.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buty na każdą kieszeń

Witam,

Jesteśmy świeżo otwartym sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą obuwia dla kobiet. W naszej ofercie znajdziecie szeroki asortyment butów dla kobiet, które uwielbiają ponadczasowy styl i elegancję. Dbamy o to, aby każda nasza klientka była zadowolona z zakupów. Dokonujemy wymian i zwrotow. Zapraszamy na naszą witrynę internetową Www.leoboutique.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buty na każdą kieszeń

Witam,

Jesteśmy świeżo otwartym sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą obuwia dla kobiet. W naszej ofercie znajdziecie szeroki asortyment butów dla kobiet, które uwielbiają ponadczasowy styl i elegancję. Dbamy o to, aby każda nasza klientka była zadowolona z zakupów. Dokonujemy wymian i zwrotow. Zapraszamy na naszą witrynę internetową https://leoboutique.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buty na każdą kieszeń

https://leoboutique.pl/12-obuwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorka

kiedy ja się tam wybierałam to poszperałam u nich na stronie jakie mają sklepy 🙂 to jest najlepszy sposób bo tam jest masa różnych sklepów. To samo z jedzeniem. na stronie znalazłam że jest charlie food and friends i tam poszłam - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×