Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 77777777

500 plus i jeszcze pretensje a ja

Polecane posty

Gość 77777777

A ja wychowałam troje dzieci.. Żadnej pomocy od rządu.. ZA podręczniki płaciłam. 500 plus nie dostawałam. Teraz troje na studiach kosztuje to krocie mimo że tyle ile mogą dorabiaja. Chamstwo i patologia się rozbija. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grochowska
1 minutę temu, Gość 77777777 napisał:

A ja wychowałam troje dzieci.. Żadnej pomocy od rządu.. ZA podręczniki płaciłam. 500 plus nie dostawałam. Teraz troje na studiach kosztuje to krocie mimo że tyle ile mogą dorabiaja. Chamstwo i patologia się rozbija. 

właśnie dzięki 500 plus zniknęła patologia, ubóstwo zmalało o 98% .To lepiej żeby nie było 500 plus i rodziny dalej biedowały? Dają to jeszcze źle! Niech pani pomyśli o swoich dzieciach,że oni dostaną 500 plus na swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77777777

Patologia jak była tak jest. Mam sąsiadów którzy chodzą tylko z butelkami puszkami piwa i papierochami. Śmierdzi od nich na kilometr. Poza tym że kupują więcej alkoholu nie widzę zmian by dbali o dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Antoniego
2 minuty temu, Gość 77777777 napisał:

Patologia jak była tak jest. Mam sąsiadów którzy chodzą tylko z butelkami puszkami piwa i papierochami. Śmierdzi od nich na kilometr. Poza tym że kupują więcej alkoholu nie widzę zmian by dbali o dzieci. 

straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość 77777777 napisał:

A ja wychowałam troje dzieci.. Żadnej pomocy od rządu.. ZA podręczniki płaciłam. 500 plus nie dostawałam. Teraz troje na studiach kosztuje to krocie mimo że tyle ile mogą dorabiaja. Chamstwo i patologia się rozbija. 

To po co aż trójka dzieci? Patologia to rozmnażanie się bez odpowiednich warunków do życia. Lepiej mieć jedno i żyć spokojnie niż trójkę i zajeżdżać się każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7777777777777777777777

skad wiesz miernoto ze nie mialam warunków na troje dzieci ? gdzies to pisałam miernoto ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość 7777777777777777777777 napisał:

skad wiesz miernoto ze nie mialam warunków na troje dzieci ? gdzies to pisałam miernoto ? 

Sama się do tego przyznałaś dzieciorobie.

1 godzinę temu, Gość 77777777 napisał:

Teraz troje na studiach kosztuje to krocie mimo że tyle ile mogą dorabiaja.

Nie stać Cie na to by dzieci mogły koncentrować się tylko na nauce. Muszą się zajeżdżać bo rodzice są nieudacznikami i pewnie nie chcą podzielić ich losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7777777777

wiesz MIERNOTO  po zawodówce twoje wypociny nie robia na mnie wrazenia .... jak ci ulzy to sobie popisz ... ale cię rodzice wychowali ups patologia to rózwniez  takie miernoty jak ty , wspołczuje tobie miernoto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×