Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Życzę Ci jak najlepiej.

Polecane posty

Gość gość

Jestem wolna od niszczących uczuć, kocham i walczę, byś kiedyś był też wolny. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Apostaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

apostata - osoba, która odstąpiła od ważnych idei, zasad, zwłaszcza odstępca od wiary. 

Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriiikkk

O mnie sie nie martw,jestem wolny zawsze,walcze ale nie niszcze choc ogladam tylko zgliszcze ludzkiej natury...

Zal i smutek mnie ogarnia,a to nie jest wylegarnia...zaklad pogrzebowy co wymaga boskiej odnowy...amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość szaarriiikkk napisał:

O mnie sie nie martw,jestem wolny zawsze,walcze ale nie niszcze choc ogladam tylko zgliszcze ludzkiej natury...

Zal i smutek mnie ogarnia,a to nie jest wylegarnia...zaklad pogrzebowy co wymaga boskiej odnowy...amen

Chyba człowieku zapomniałeś ile człowieku trzeba ofiar do zbawienia. Do porządku zbawienia nie idzie się za życie spędzone na kafeterii. Zacznij żyć normalnym życiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

1. Nie narzekać i cieszyć się tym, co się się ma.

2. Zginać kolana. Kiedy się ludzie modą leżąc, to znaczy że są bardzo chorzy na duszy i właśnie powaleni przez grzech. Bo przed Bogiem się klęka, zgina ciało, wtedy doznaje się Łask.

3. Cieszyć się pomimo tego, że życie jest bolesne. Umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zawsze czuję na sobie piętno niewiary, odejścia od Niego. Czuję, że to najcięższa obraza Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarriiikkkk

Do zbawienia potrzebna jest szczerosc i Prawda...jedno i drugie praktykuje tutaj i na calym swiecie ktory mnie otacza dlatego Bog czesto szuka mnie...fajnie nam sie ze soba rozmawia,mam swoje zycie...biore zlecenie i je realizuje,z wiara.do tego sie urodzilem,a bliscy czuwaja.Temat nie ma znaczenia...

Tutaj falsz i obluda...Forum uczuciowe

Niby przegralem ale tak jak wspominalem...jesli choc jedna osoba sie tu przebudzi to bedzie sukces...bezimienny i niezmienny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejoje
Przed chwilą, Gość szarriiikkkk napisał:

Do zbawienia potrzebna jest szczerosc i Prawda...jedno i drugie praktykuje tutaj i na calym swiecie ktory mnie otacza dlatego Bog czesto szuka mnie...fajnie nam sie ze soba rozmawia,mam swoje zycie...biore zlecenie i je realizuje,z wiara.do tego sie urodzilem,a bliscy czuwaja.Temat nie ma znaczenia...

Tutaj falsz i obluda...Forum uczuciowe

Niby przegralem ale tak jak wspominalem...jesli choc jedna osoba sie tu przebudzi to bedzie sukces...bezimienny i niezmienny

Budzi mnie Twój gniew i krzyk!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiyono
12 godzin temu, Gość gość napisał:

Jestem wolna od niszczących uczuć, kocham i walczę, byś kiedyś był też wolny. Dobranoc

Przez internet ? Czyż byś się pozamieniała rozumem z jakąkolwiek inną formą rodzaju wypowiedzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiyono
11 godzin temu, Gość gość napisał:

1. Nie narzekać i cieszyć się tym, co się się ma.

2. Zginać kolana. Kiedy się ludzie modą leżąc, to znaczy że są bardzo chorzy na duszy i właśnie powaleni przez grzech. Bo przed Bogiem się klęka, zgina ciało, wtedy doznaje się Łask.

3. Cieszyć się pomimo tego, że życie jest bolesne. Umiesz?

 

11 godzin temu, Gość gość napisał:

1. Nie narzekać i cieszyć się tym, co się się ma.

2. Zginać kolana. Kiedy się ludzie modą leżąc, to znaczy że są bardzo chorzy na duszy i właśnie powaleni przez grzech. Bo przed Bogiem się klęka, zgina ciało, wtedy doznaje się Łask.

3. Cieszyć się pomimo tego, że życie jest bolesne. Umiesz?

Chyba cię pogiieno.   W mojej sytuacji pisać mi takie rzeczy.............................................toż to obraza moja ........jak stałem wtedy z problemem tak teraz jest on większy i ten sam................ i nie zależy on od nastawienia, które tutaj prezentujesz.......trochę to słabe jak na ciebie i na ciebie, którego całkiem nie wiem kto to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×