Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Giovanna

Wasze ulubione stylizacje :)

Polecane posty

Gość Giovanna

Macie jakieś swoje ulubione stylizacje, w których czujecie się sexy, pięknie, dobrze i chętnie je zakładacie? Ulubione ciuchy?  U mnie jest to czarna koszula ze stójką, złotymi guzikami i eleganckim wiązaniem przy szyi, do niej czarne skórzane spodnie (lub materiałowe czarne), no i botki na wysokim obcasie, lub balerinki. W zależności od pory roku. Jesienią uwielbiam dodać ramoneskę, wygląda to super. a jak jest to u Was? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam i to sporo dość. Często chodzę w ...ence czarnej do tego rajstopy i trampki, lub bluzka albo bluza spódniczka, na ogół skórzana trampki i rajstopy do tego, paznokcie maluję na kolor taki jak buty i taką biorę też torebkę, plecak, i często czarną ramoneskę, lub kurtkę wycieraną. Często chodzę też w ogrodniczkach wycieranych i skórzanych. Z butów czasem kozaki, botki. Jak jest ciepło to rzadko zakładam rajstopy i wtedy najlepiej czuje się w spódniczce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja ulubiona stylizacja to jeansy, niebieskie lub czarne, biała koszula bądź błękitna, a do tego, zależnie od pogody, jakiś kardigan, marynarka czy płaszcz w kolorach raczej stonowanych (szarość, beż, blady róż). To noszę najczęściej, ale lubię też czarne spodnie bardziej eleganckie, ...enki. I jeszcze sweterki dobre jakościowo, kaszmirowe, wełniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam czerń i w niej czuję się zdecydowanie najlepiej! Czarne kombinezony, koszule, spodnie - tego jest naprawdę sporo w mojej szafie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×