Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Igor

Zakłady Mechaniczne Kazimieruk praca

Polecane posty

Gość Igor

Szukam pracy jako Operator CNC i chciałbym aplikowac do firmy Zakłady Mechaniczne Kazimieruk. Podobno dobrze płacą i dają możliwość rozwoju. Robiłem duży research i wiele osób ich poleca. Czy ktoś wie jak wygląda u nich rekrutacja? Ciężko się dostać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip

Zależy jak z twoim doświadczeniem, prowadzą też szkolenia, więc mysle ze nei byloby problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Zależy od twoich umiejętności i doświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech

Macie jakiś kontakt do firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekin

Pracuję już jakiś czas w Zakładzie, warunki sa dobre, praca stabilna, wynagrodzenie zawsze na czas. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

Ja pracowałem, ale musiałem wyjechać, barddzo dobrze wspominam pracę, rzeczywiscie warunki były ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek

Zakład Kazimieruk to rzetelny zaklad, korzystam tylko z ich uslug, raz pewna firma tak mnie oszukala, ze do nikogo juz nie mam zaufaina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Korzystam z Kazimieruka, porządne zakłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin

Co do Kazimieruka, to ja tez moge sie podzielic swoimi doswiadczeniami. Generalnie oceniam je pozytywnie, zadnych jako tako uwag nie mam, realizacja szybka, a cena nie jakas wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anekj
Dnia 29.07.2019 o 14:37, Gość marcin napisał:

Co do Kazimieruka, to ja tez moge sie podzielic swoimi doswiadczeniami. Generalnie oceniam je pozytywnie, zadnych jako tako uwag nie mam, realizacja szybka, a cena nie jakas wysoka.

Moim zdaniem bardzo spoko 😉 a tez korzystalem z ich uslug kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

nie ma sie nad czym zastanawiac, zdecydowanie polecam, praca w zakładzie nie jest trudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona

brat pracuje w zakładzie, chwali prace dobre wynagrodzenie i warunki, roboty zbyt duzo nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darko
22 godziny temu, Gość iwona napisał:

brat pracuje w zakładzie, chwali prace dobre wynagrodzenie i warunki, roboty zbyt duzo nie mają

a jak jest z urlopami 😄 ? słyszalem, ze szef nie jest uciążliwy w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek

Praca w Zakładzie Kazimieruk bardzo dobra , można zarobić,  z urlopami też można się dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek

To prawda , ja pracuję u Kazimieruka już wiele jest miesięcy i praca mi odpowiada, warunki są okej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

Muszę się zgodzić, praca w Kazimieruku jest na dobrych warunkach. W każdej sprawie można się dogadać, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Ja na Kazimieruka nigdy nie narzekałem i narzekać nie zamierzam, praca na dobrych warunkach. Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek

jak dla mnie zakład tez okej, działa bardzo dobrze, nie ma żadnego problemu z usługami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Mogę potwierdzić, ja współpracuję z Kazimierukiem długo i zawsze na czas wszystko wykonane, nie było nigdy żadnego problemu. Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rychu

Wspolprace oceniam na 5/5 . Zawsze wszystko tak jak na umowie, nie było żadnych haczyków. Moim zdaniem warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radoslaw

mnie sie wydaje ze robota w porządku. wiadomo nie kazdemu podpasuje  i zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie narzekal ale moim zdaniem przy dzisiejszym standardzie warto u kazimieruka pracowac polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
Przed chwilą, Gość radoslaw napisał:

mnie sie wydaje ze robota w porządku. wiadomo nie kazdemu podpasuje  i zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie narzekal ale moim zdaniem przy dzisiejszym standardzie warto u kazimieruka pracowac polecam

NIGDY NIE ty ZAWSZONY SMIECIU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
2 minuty temu, Gość radoslaw napisał:

mnie sie wydaje ze robota w porządku. wiadomo nie kazdemu podpasuje  i zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie narzekal ale moim zdaniem przy dzisiejszym standardzie warto u kazimieruka pracowac polecam

A tak poza tym to WYPIEPSZAJ z tego forum nic nie warta WSZO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hak

Jeśli chodzi o Zakład Kazimieruk to muszę pochwalić za terminowość wykonywania usług. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloody

Spoko robota. Szef daje możliwość dogadania się i jest uprzejmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rostkowski

U Kazimieruka naprawde dobrze sie pracuje. Nie mam nic do zarzucenia a przepracowane mam juz 2 lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

A jak jest z rekrutacją w tym Kazimieruku? to jedna rozmowa czy kilka etapów? Słyszalem dobre opinie, ale wole sie upewnić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin
Dnia 28.11.2019 o 15:00, Gość Marek napisał:

A jak jest z rekrutacją w tym Kazimieruku? to jedna rozmowa czy kilka etapów? Słyszalem dobre opinie, ale wole sie upewnić. 

Wiadomo, że jak masz doswiadczenie to będzie łatwiej 😉 Ale są też szkolenia, wiec jak ktoś nie ma doświadczenia, myślę, że każdy ma szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzys

Własnie tak czytam, moje wrazenia odnosnie kazimieruka są pozytywne sporo tam przepracowalem i wiem ze mozna fajnie zarobic a co wiecej atmosfera i warunki pracy sa w porzadku. Nie narzekam a wrecz moglbym polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atter

Oczywiscie, ze mozna fajnie zarobic polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×