Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Igorex

Męskie garnitury

Polecane posty

Gość Igorex

Suchajcie mam wazne spotkanie za dwa tygodnie. Porzebuje dobrego, męskiego garnituru SZYBKO!!!! Jakie firmy polecacie, gdzie coś znajdę//?Przyznam szczerze, że nie znam sie na tym i zalezy mi na tym, zeby ktoś potrafił dobrze doradzić.......Masakra... Znajomi ubierają sie w Pako Lorente może warto się tam przejść?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***

Vistula i Bytom. Bardzo duży wybór. jeszcze można załapać się na wyprzedażowe promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Idź do Pako. Kupuję tam garniaki i jestem zadowolony i z looku i z jakości. Mam 3 plus zawsze tam kupuję bawełniane koszule. Tylko jeśli się nie orientujesz, to zapytaj ekspedientek o poradę, one się znają. Żebyś gafy nie zaliczył na spotkaniu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylin

jesli wciąż się zastanawiasz, to tez Ci moge polecic Pako. Dobrze skrojone rzeczy i wysoka jakość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek

Ja zawsze wybieram Pako, maja najlepiej skrojone garniaki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał
1 minutę temu, Gość Romek napisał:

Ja zawsze wybieram Pako, maja najlepiej skrojone garniaki 😉

zgadzam sie, tez jest moim wyborem #1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

ja z mezem zawsze chodze do Pako Lorente, swietna jakosc i kroje, oboje jestesmy zadowoleni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Potwierdzam jakosc koszul w Pako Lorente jest swietna, ja chodzę tylko w koszulach, zawsze jak idę do Pako to coś mi się rzuca w oczy i to kupuję, w innych sklepach tak nie mam, ciezko znalezc cosfajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Jeszcze raz, pako lorente. W tej cenie nie znajdziesz niczego tak wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Dołączam sie do rekomendacji - Pako lorente, pod wzgledem garniturow, nie ma sobie rownych. Klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Ja kupuję w różnych miejsach, ale najczęściej w Pako Lorente. Tam najbardziej mi podchodzą te garnitury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×