Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

Wczesna ciąża pomoc

Polecane posty

Gość Monika

Hej . Spóźnia mi się okres 4 dni. Nie robiłam jeszcze testu bo boje się rozczarowania. Czy na tym etapie ciąży powinnam mieć jakieś objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Zazwyczaj tylko takie jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ja byłam bardzo senna, jak nigdy,  okropny ból piersi, niedobrze było mi wieczorami, ból brzucha taki specyficzny, te objawy zauważyłam już tydzień przed okresem i byłam pewna, że test wyjdzie pozytywny, gdy go robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn

Mi było niedobrze. Kup sobie test ciążowy i wykonaj według instrukcji. Później zrobisz sobie test  z krwi na obecność hormonu 🙂 jeśli  się starasz polecam Cyclotest My Way- komputer cyklu, mierze rano temperaturę, wprowadzam info o śluzie i wszystko wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam plemienia, myślałam że to taki słabszy okres. I pewnie bym to olała gdyby nie silne poczucie, ze cos jest "inaczej". Zrobilam test i 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie zesraj się, ojeju jestem lub nie jestem, a później będzie pisać jak ma dość dziecka lub męża lub wszystkiego naraz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie zesraj się, ojeju jestem lub nie jestem, a później będzie pisać jak ma dość dziecka lub męża lub wszystkiego naraz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jakie to dojrzałe...boisz sie zrobic test to pytasz ludzi w interncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×