Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc2019

Jak myślicie czy warto podjąć te staże

Polecane posty

Gość Gosc2019

Hej wam. Mam pytanie jestem jakas taka niezdecydowana:( nie wiem wgl co mam robić z praca ciężko mi na cos sie zdecydować jestem 4 miesiace bez pracy. Nie wiem czy lepiej szukać mi prac na umowe o prace cały etat czy skladac cv na jakies staze w biurach bankach sądach itd. Czy warto za 1000zl? Ktos ma jakis staz w takich miejscach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Staz dobry ale w biurach itd. Nie jako sprzedawca masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onix

Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dokladnie. Staz dobry w biurach a nie np jako sprzedawaca. Na sklepie zapierdzielasz tak jak kazdy bo co tam niby trudnego do ogarniecia? I dostajesz ten tysiak a pracujesz normalnie jak na etacie. W biurze nie wymagaja wszystkiego od ciebie. Dostajesz latwe zadania z poczatku czyli trwktuja cie typowo jak stazyste a jesli chodzi o prace fizyczna to zapieprzasz tyle samo co inny pracownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mialam kiedys staz w biurze to traktowali mnie typowo jak stazyste. Pracowalam po 6h dziennie (mialam obowiazek pracowac 8h i dostawalam proste zajecia. Z kazdym kolejnym miesiacem cos nowego uczyli ale nie bylo problemu bo wczesniejsze rzeczy juz mialam opanowane i to nie sprawialo ze mialam wiecej pracy.  Miło wspominam ten czas, moglabym tak calez zycie pracowac za ten tysiac  bo bylo to adekwatne do tego co robilam (60% czasu mialam czas dla siebie na komputerze, zwykle ogladalysmy z kolezankami seriale 😄).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc2019

Hahah a w jakim biurze mialas staz? 

Mi proponuja w sądzie rejonowym i jako asystent dentystyczny i rejestratorka medyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K1x77

Asystnetka nudna robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1234456

Warto iść na staż tylko wtedy gdy masz szansę na zatrudnienie po nim .W przeciwnym razem szkoda czasu , wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc2019

No a przewaznie nie zatrudniaja po stazu... Albo tez nie wiadomo czy zatrudnia czy nie i co wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1234456

trzeba szukać takie miejsce po którym jest szansa na zatrudnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co

A to oni od razu mowia czy jest zatrudnienie po stazu?   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Też byłam na stażu w biurze - praca miła, lekka i przyjemna. Zero odpowiedzialności i mnóstwo czasu dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Ale np jesli mialoby sie ważny wyjazd na 6 dni to mozna przed przyjęciem stażu to powiedzieć i zgodziliby sie czy niezbyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×