Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotreks

Mam 10 letnią lukę w cv

Polecane posty

Gość Piotreks

Przez prace sezonowe mam 10 letnią lukę w cv, nikt mnie nie chce przyjąć do jakiejkolwiek pracy, nawet przy układaniu towaru w sklepie. Mam wykształcenie średnie co ja mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 12345

to idż na staż , tam Cię przyjmą od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotreks

Staż jest do 29 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 12345

są też po 30 roku życia .Teraz są różne projekty , masz szkolenie przed stażem a po nim staż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Piotreks napisał:

Przez prace sezonowe mam 10 letnią lukę w cv, nikt mnie nie chce przyjąć do jakiejkolwiek pracy, nawet przy układaniu towaru w sklepie. Mam wykształcenie średnie co ja mam robić?

Ale pracę sezonowe to też pracę. To nie jest luka. Wpisz je w cv. W jakiej dziedzinie chciałbyś szukać pracy? Ja slyszalam że w produkcji budownictwie poszukuje się bardzo dużo osób. Uderzać bezpośrednio do firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotreks
13 minut temu, Kobietka2019 napisał:

Ale pracę sezonowe to też pracę. To nie jest luka. Wpisz je w cv. W jakiej dziedzinie chciałbyś szukać pracy? Ja slyszalam że w produkcji budownictwie poszukuje się bardzo dużo osób. Uderzać bezpośrednio do firm.

Gdziekolwiek, na umowę. Boję się o przyszłość, emeryturę. 10 lat nie miałem składki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W firmach produkcyjnych będziesz.mial umowę o.prace. wiem że nestle rawlplug  3M we Wrocławiu szukają pracowników. Sprovuj tam jeśli chcesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×