Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc83

Usuwanie zmarszczek Wrocław

Polecane posty

Gość gosc83

Kogo polecacie we Wroclawiu?? Nie wiem w sumie jaki zabieg dokladnie bym chciala. Po prostu chce sie pozbyc zmarszczek. Dlatego chcialabym dobrego specjaliste, ktory i dobrze wykona zabieg, ale tez mi co nieco doradzi i to bez takiego naciągania na zbedne zabiegi... z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Przede wszystkim szukaj lekarza. Kosmetyczka może zrobić ci krzywdę albo po prostu wykonac malo skuteczny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty

Od kolezanki slyszalam, że dobry jest doktor Kępa. Z tego co kojarzę to przyjmuje w gabinecie Medbeauty. Sama z jego usług nie korzystałam, ale patrząc na koleżankę to muszę przyznać, że cere ma zadbaną, wygląda kilka lat mlodziej niz ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leilka

doktor Kępa na pewno jest godny polecenia,bylam u niego pol roku temu na wypelnianiu zmarszczek pod oczami. efekt super. subtelnie wygladzona skora, od razu czuje sie ciut mlodsza, a skora zrobila sie taka odzywiona, nawilzona, po prostu zadbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andyrka

jak doktor to na pewno krzywdy ci nie zrobi ;-) mysle, ze wiecej dowiesz sie na konsultacji. Lekarz musi zobaczyc twoja skore, zeby ocenic czy potrzebujesz zabiegu i jakiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×