Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mysle

Związek 20 latki z 26/7 latkiem

Polecane posty

Gość Mysle

W tym tygodniu przyszła z nową bransoletką na ręce taka ala czerwona nitka. Mówię do niej, że ładna, gdzie kupiła ,,To prezent, na szczęście". Mogę domyślać sie, że to od niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Mysle napisał:

Podsyca ogień między czym ? 

Wizytami, wiekiem opowiadeniem o nim, ale nie wyjasnianiem zwiazku itd.  Jarasz sie to daje ci cos zebys miala sie czym jarac.  Pewnie lituje sie, ze nie masz wlasnego zycia uczuciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggf

Ona przynajmniej ma życie w porównaniu do Ciebie. Ale zazdrość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Wizytami, wiekiem opowiadeniem o nim, ale nie wyjasnianiem zwiazku itd.  Jarasz sie to daje ci cos zebys miala sie czym jarac.  Pewnie lituje sie, ze nie masz wlasnego zycia uczuciowego.

Fakt jest taki, że sama z siebie nie mówi o nim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle
2 minuty temu, Gość Ggf napisał:

Ona przynajmniej ma życie w porównaniu do Ciebie. Ale zazdrość 

Czego mam jej zazdrościć ? Mieszkam z rok starszym partnerem, radzimy sobie, kochamy się. Mamy czas dla siebie. Kolezanka studiuje dwa kierunki, on pracuje do późna, mieszkają w różnych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Mysle napisał:

Czego mam jej zazdrościć ? Mieszkam z rok starszym partnerem, radzimy sobie, kochamy się. Mamy czas dla siebie. Kolezanka studiuje dwa kierunki, on pracuje do późna, mieszkają w różnych miastach.

Tak i u ciebie juz dawno nuda sie wkradla, a ona ma ekscytujace przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Tak i u ciebie juz dawno nuda sie wkradla, a ona ma ekscytujace przygody.

Kilka wyjazdów czy weekend u niego to dla Ciebie ekscytukące przygody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscioowka

U Ciebie taka ekscytacja , że od rana do teraz rozkmniasz relacje kolezanki. Nie macie po 15 lat, żeby mieć oficjalnego chłopaka, chociaż Ty mentalnie troche gimnazjum jednak... 🙂 . Weekend u dojrzałego chłopaka, podczas którego pewnie nie wyłazą z łóżka, a On obsypują ją prezentami bywa ekscytujący, widać po Tobie, że nawet Ciebie to ekscytuje to co dopiero ją?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle
2 minuty temu, Gość goscioowka napisał:

U Ciebie taka ekscytacja , że od rana do teraz rozkmniasz relacje kolezanki. Nie macie po 15 lat, żeby mieć oficjalnego chłopaka, chociaż Ty mentalnie troche gimnazjum jednak... 🙂 . Weekend u dojrzałego chłopaka, podczas którego pewnie nie wyłazą z łóżka, a On obsypują ją prezentami bywa ekscytujący, widać po Tobie, że nawet Ciebie to ekscytuje to co dopiero ją?! 

Czyli sądzisz, że ona jest z nim tylko dla prezentów ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscioowka

Nie, Ty tak sobie dopowiadasz. Z tego co piszesz to mądra, ogranięta kobieta, więc wiadomo, że taka jest w stanie zauroczyć faceta na poziomie i takiego będzie dla siebie szukać, a nie jakiegoś dresa bez szkoły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle
1 minutę temu, Gość goscioowka napisał:

Nie, Ty tak sobie dopowiadasz. Z tego co piszesz to mądra, ogranięta kobieta, więc wiadomo, że taka jest w stanie zauroczyć faceta na poziomie i takiego będzie dla siebie szukać, a nie jakiegoś dresa bez szkoły. 

Jest cholernie mądra. Sama nie daje rady z naszym jednym kierunkiem, a ona ma dwa i ten drugi jest uważany za jeden z trudniejszych i bardzo prestiżowych. Zawsze elegancka, charakterna. Jego znam tylko tylko ile ona powie. Ale tyle mi wystarczy, żeby stwierdzić, że jest cholernie inteligentny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Mysle napisał:

Jest cholernie mądra. Sama nie daje rady z naszym jednym kierunkiem, a ona ma dwa i ten drugi jest uważany za jeden z trudniejszych i bardzo prestiżowych. Zawsze elegancka, charakterna. Jego znam tylko tylko ile ona powie. Ale tyle mi wystarczy, żeby stwierdzić, że jest cholernie inteligentny. 

Dlatego pasują do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A nie wpadłaś amebo na to, że ona zwyczajnie nie ma ochoty się z Tobą dzielić swoimi prywatnymi sprawami? Zajmij się swoim życiem, a nie cudzym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle
11 minut temu, Gość Gość napisał:

A nie wpadłaś amebo na to, że ona zwyczajnie nie ma ochoty się z Tobą dzielić swoimi prywatnymi sprawami? Zajmij się swoim życiem, a nie cudzym.

Mówi, że weekend spędziła u niego, mówi, że wyjeżdza na weekend z nim, mówi, że była na fenomenalnym masażu, z tego co mówiła nie była sama, przypuszczam, że była z nim, więc coś tam się dzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość Mysle napisał:

Mówi, że weekend spędziła u niego, mówi, że wyjeżdza na weekend z nim, mówi, że była na fenomenalnym masażu, z tego co mówiła nie była sama, przypuszczam, że była z nim, więc coś tam się dzieli.

Mówi to co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Mysle napisał:

Mówi, że weekend spędziła u niego, mówi, że wyjeżdza na weekend z nim, mówi, że była na fenomenalnym masażu, z tego co mówiła nie była sama, przypuszczam, że była z nim, więc coś tam się dzieli.

Ale co Cię to obchodzi, ma ci ze szczegółami opowiadać co robi ze swoim wolnym czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ale co Cię to obchodzi, ma ci ze szczegółami opowiadać co robi ze swoim wolnym czasem?

Nie, ale jestem ciekawa co ich łączy i co on dorosły, ogarnięty facet widzi w dopiero co wchodzącej w dorosłośc, mieszkającej u rodziców kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Mysle napisał:

Nie, ale jestem ciekawa co ich łączy i co on dorosły, ogarnięty facet widzi w dopiero co wchodzącej w dorosłośc, mieszkającej u rodziców kobiecie.

Nie twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myslw
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie twoja sprawa.

Nie moja, ale czy nie mogę dowiedzieć sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weirdo

Zaczynasz zachowywać się jak psycholka. Może nie jest ci dane sie dowiedzieć i musisz to jakoś przełknąć i żyć dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Związek to nie wiem.... Podymać można ;) Związek to zdecydowanie coś więcej niż seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle
52 minuty temu, Koczownik napisał:

Związek to nie wiem.... Podymać można ;) Związek to zdecydowanie coś więcej niż seks...

Nie wiem czy oni kochają się.

 

4 godziny temu, Gość Weirdo napisał:

Zaczynasz zachowywać się jak psycholka. Może nie jest ci dane sie dowiedzieć i musisz to jakoś przełknąć i żyć dalej 

Masz trochę racji, ale taka już jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goac

Nie można wtrącać się w cudze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Mysle napisał:

 

Masz trochę racji, ale taka już jestem ciekawa.

Nie interesuje się bo kociej mordy dostaniesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weirdo

Jak taka jesteś ciekawa to pytasz pod złym adresem, najlepiej spytaj się koleżanki. Chyba, ze się boisz ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle
1 godzinę temu, Gość Weirdo napisał:

Jak taka jesteś ciekawa to pytasz pod złym adresem, najlepiej spytaj się koleżanki. Chyba, ze się boisz ;) 

Nie chce pytać wprost, bo nie chce wprawidź ją w zakłopptanie. Dlatego chiałam zapytać Was, jak dla Was wygląda ta sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co wchodzisz z butami w cudze życie? Rozumiem, że to koleżanka ale jeśli coś Cię interesuje to zapytaj jej wprost a nie gdybaj na forum.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle
1 godzinę temu, judyta napisał:

Nie rozumiem po co wchodzisz z butami w cudze życie? Rozumiem, że to koleżanka ale jeśli coś Cię interesuje to zapytaj jej wprost a nie gdybaj na forum.. 

Nie wchodze z butami w cudze życie, przecież nie zawracam jej głowy swoimi przemyśleniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic nie sądzimy, zwykła różnica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nic nie sądzimy, zwykła różnica wieku.

Ale on już po studiach, kształci się dalej, po zdaniu egzaminu (za ×lat nie mam pojecia nie znam sie) będzie zarabiał dobre pieniądze. Dzisiaj widziałam jego zdjęcie - koleżanka wyszla do łazienki, a telefon zostawiła, on zadzwonił i było jego zdjęcie. Taki facet mógłby mieć każdą. Nieco starszą, już zarabiającą na siebie, a kręci sie wokół studentki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×