Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Koczownik

Zarejestrowani
 • Zawartość

  140
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Koczownik

  Co faceci maja z tym analem

  Widocznie masz zajebistą pupę.
 2. Koczownik

  Kobiety lubicie tak?

  https://zapodaj.net/b37c8c48ebd68.gif.html
 3. Podniecają mnie okrągłe i szerokie pupy w jeansach.
 4. No i jedni drugich warci. Co innego seks w związku, co innego seks imprezowy.
 5. Pierwszy w życiu seks, ze starszą. Miałem wtedy 23. Ona ponad 30.
 6. Jak nauczyciele chcą więcej zarabiać, to niech udzielają korepetycji albo zatrudnią się w prywatnej szkole. Nikt ich nie zmusza do bycia nauczycielem.
 7. Koczownik

  Kobiety co sądzicie o lesbijkach?

  Jestem bardzo ciekaw bo zwykle mówi się o gejach... I jeśli chodzi o gejów, sprawa jest dość jasna. Albo ktoś nienawidzi, albo toleruje, albo ma neutralny stosunek. Lecz zazwyczaj mężczyzna zapytany o stosunek do gejów wyraża się dość skrajnie - akceptuje lub zwalcza. Jeśli chodzi o lesbijki nie spotkałem się z tak radykalnymi opiniami, ale interesuje mnie tylko zdanie kobiet heteroseksualnych. Co sądzicie o lesbijkach?
 8. A jakaś godność i szacunek do siebie?
 9. Koczownik

  Skąd pochodzą najpiękniejsze kobiety?

  Jak nie jak tak, Francja to od dawna muzułmański stan.
 10. Jestem bardzo ciekaw bo zwykle mówi się o gejach... I jeśli chodzi o gejów, sprawa jest dość jasna. Albo ktoś nienawidzi, albo toleruje, albo ma neutralny stosunek. Lecz zazwyczaj mężczyzna zapytany o stosunek do gejów wyraża się dość skrajnie - akceptuje lub zwalcza. Jeśli chodzi o lesbijki nie spotkałem się z tak radykalnymi opiniami, ale interesuje mnie tylko zdanie kobiet heteroseksualnych. Co sądzicie o lesbijkach?
 11. Koczownik

  Skąd pochodzą najpiękniejsze kobiety?

  A Francuzki nie chodzą w burkach?
 12. Według mnie młode Niemki to mój typ urody i stylu. Wyluzowane, swobodne, jednocześnie mają w sobie to coś.
 13. Już na nas naciskają. Mówię o Niemcach. Miejmy nadzieję, że nie przyjdą czasy 'otwartych' polityków, którzy zaproszą muzułmanów. Gdyby mogli osiedli by u nas na dłużej i wiem co mówię, bo znam mnóstwo muzułmanów, którym Polska się bardzo podoba...
 14. Bałkany też przez wieki były "turczone" przez imperium osmańskie i wpływy muzułmańskie widać do dziś choćby w specyficznych dla bałkanach orientalizmach. To tylko pokazuje jak silna jest kultura muzułmańska, że nie poddaje się, nie żyje w izolacji lub neutralności, ale żyje żeby dominować i zmieniać. Dla tego szukanie kompromisów za wszelką cenę, szukanie dyplomatycznych rozwiązań i próba łagodzenia napięć między Europą a muzułmanami jest nie tylko naiwna, ale NIEBEZPIECZNA. I nie chodzi o terroryzm. Trzeba mówić głośno o islamofobii, to jedyna broń i brama przed islamizacją Europy.
×