Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropka

Przejedzone niemowle

Polecane posty

Gość Kropka

Mój 8 tyg synek ma ciągłą potrzebę jedzenia. Karmię go piersią na żądanie. Chciałby jeść cały czas. Nic w tym dziwnego gdyby nie to że ma straszliwy problem z kupami. Robi je regularnie, są odpowiedniej konsystencji. Tylko ciągle przy tym płacze. Płacz jest nawet przy bąkach. Podczas drzemki zawsze się wzbudza z płaczem. Nie chce pić wody, herbatek. Lekarka mi powiedziala ze jest przejedzone. Juz sama nie wiem. Nie mogę wydłużyć karmienia bo płacze okropnie. Smoka też nie chce, krztusi się i wypluwa. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropka

Czy ktoś z Was tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomesz81

Jaka kropka?Ty mi nie bedziesz mowic co ja mam robic.Zreszta nikt nie bedzie.Zawsze robie to co ja chce.Rozumiesz czy dalej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomesz81

Od 15 lat nie mieszkalem w Polsce,nie pracowalem za te grosze ktore oferujecie i nie bede tego robil.Powtarzam kolejny raz ze dopoki bede zyl zawsze podejme probe wyjazdu tam gdzie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi Srejdi

Jak można przekarmić piersią??? mnie każdy  lekarz mówil, że nie można.Może ma problem z gazami ,za dużo ich   malutkie dzieci tak mają niedojrzały układ pokarmowy krople jakieś typu sab simplex lub espumisan a tak w ogole ja bym odwiedziła innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlaczego niby nie można przekarmić piersią? Myślicie, że mleko matki zagina prawa fizyki?  Żołądek ma określoną pojemność. Jeśli trafia do niego więcej, to dziecko albo ulewa, albo cierpi, bo odczuwa ucisk. Mleko matki nie ma magicznych właściwości. Każdy pokarm spożywany w nadmiarze powoduje dyskomfort.   Moja położna, która jest też cenionym doradcą laktacyjnym uważa, że jak najbardziej można przekarmić dziecko piersią.  Ostatnio nawet opowiadała mi o chłopcu, który płakał z przejedzenia, a matka uparcie wpychała mu pierś, bo jak płacze, to pewnie głodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagu

A mnie położna mówiła, że takie malutkie dziecko nie pozwoli się przekarmic, samo wie kiedy i ile zjeść żeby być sytym. Może Twój synek je często ale mało bo ma jakieś dolegliwości zoladkowe? Może jest uczulony na laktoze albo nabiał? Dobrze przybiera na wadze? Ja bym ten problem skonsultowala z pediatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wyobrazam sobie przekarmic dziecka piersia chyba, ze dziecko ma jakies zaburzenia.  Natomiast moze miec problemy jezeli matka je jakies pozywienie, ktore mu nie odpowiada.  Moze cos kiszonego, ostrego itd.  Lekarka leniwa, powinna przepadac dziecko, bo to moze byc jakis problem z jelitami rowniez.  Moja corka to co poltorej godziny przy cycu w ciagu dnia musiala byc.  Spasla sie jak paczek, ale uwielbiala jesc i byla duza ponad 98%.  Cala ta wage zrzucila jak zaczela chodzic i przestala tak rosnac.  Jeden raz plakala i baki puszczala jak ja glupia zjadlam cos, bo baby mnie namowily, ze pokarm produkuje jakby mi go brakowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goaaasc

Nie da sie przekarmic dziecka kp. No nie da się , przy kp to dziecko jest strona aktywna. Samo mu z piersi nie leci,  musi się nameczyc aby sie najeść i samo dziecko kontroluje ile zje. To nie butelka, gdzie w  noworodka wlejemy 180 ml rozpychajac mu żołądek.  Takze autorko moze masz możliwość konsultacji z doradca laktacyjnym? Pediatrzy bardzo malo wiedza o kp, chociaż idzie też dobrze trafić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli jest tak,  że dziecko  marudzi,  a jako złoty środek na to idzie cyc, to jest przekarmiane.  Błędne koło.  2 miesięczne dzieci często są ciekawe świata,  chcą popatrzeć,  zmienić pozycję,  pooglądać świat.  Może trzeba mu umożliwić inne rozrywki,  niż tylko jedzenie. Pediatra moich dzieci zwracal.na to uwagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M30

po pierwsze nie ma znaczenia to co kobieta je- można jeść wszystko.

po drugie dziecko płacze i się wybudza ponieważ jego układ pokarmowy jest jeszcze niedojrzały. Moja córka jęczała przy każdym przelewaniu w brzuszku i w końcu to minęło.

po trzecie takiemu małemu dziecku nie podajemy wody i herbatek, ziółek

karmić nadal na żądanie, w końcu to minie. to maluszek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×