Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość abc

Metformina a odchudzanie

Polecane posty

Gość Gość abc

Choruje na niedoczynność tarczycy. Mam sporą nadwagę bo ważę prawie 100kg przy 170cm wzrostu. Od 10 lat tylko tyje. Zaliczyłam 5 dietetyków i tylko jednemu się troszkę udało się mnie odchudzić  (8kg w ciągu roku) by po skoku hormonów  zaraz wszystko odrobić.  Orzesze czasem z jedzeniem, ale jestem uparta i potrafię trzymać się diety. Sporo się ruszam.

Byłam ostatnio  w poradni metabolicznej i lekarz chce wprowadzić mi metformine. Jest to lęk na stan przedcukrzycowy lub w ginekologii sie go też używa ale ms także uboczne działanie odchudzające. 

Lekarz stwierdził, że organizm mój źle spała białko bo nie na poziomie komorkowym i ten lek mógłby mi pomóc. Mam jeszcze zrobic krzywa cukrową i wtedy zapadnie decyzja.

Czy ktoś odchudzał się z tym lekiem?Jak on działa na wątrobę bo nie mam woreczka żółciowego trochę się boję by jej zbyt mocno nie obciazył.

Jakie macie efekty? Czy waga naprawdę rusza? Oczywiście przy diecie i ruchu  no sam ten lek nie odchudza tylko ułatwia spalanie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazykwantel sprzedam

Metformina XR 750mg cukrzyca odchudzanie hirsutyzm

Opakowania Glucophage XR 750mg po 30 tabletek, producent Merck.
Cena 60zł.
Lek ważny 08.2021
Seria produkcyjna Y05162
Przesyłka pocztowa 10zł lub osobiście koło Warszawy.
Mam dowolne ilości tego leku. Biorąc pod uwagę problemy z systematyczną dostępnoscią tego leku i długą datę ważności, sugeruję zrobić zapas na przyszłość.

dziekuje
Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com
0066994403698

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×