Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Quiro

Jest mi wstyd

Polecane posty

Gość Gość
11 godzin temu, Gość Aka napisał:

Wina rodziców, bo utrzymują dorosłego nieroba. Nic tak nie leczy "depresji" jak wizja braku dachu nad głową i pustego brzucha. Od razu idzie się smażyć burgery w maku z pieśnią na ustach 😄

Aż ciężko uwierzyć, że w XXIw istnieją ludzie ^ takiego pokroju. Cóż za ograniczenie, szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhhhhhhhhh

nie przesadzaj kobieto , zmień to co ci nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oh wow, a myślałam, że ze mną jest źle, skoro od 7 miesięcy nie mam pracy, a jednak jak widać może być gorzej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

23 lata, toż to cały świat przed Tobą.

Przestań użalać się nad sobą.

Idź do szkoły i zrób chociaż maturę.

Tam też na pewno poznasz znajomych.

Zrób chociaż jeden krok do przodu choćbyś miała się potem cofnąć.

Zacznij coś robić a nie narzekać.

Trzeba iść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oiga
14 godzin temu, Gość gość napisał:

23 lata, toż to cały świat przed Tobą.

Przestań użalać się nad sobą.

Idź do szkoły i zrób chociaż maturę.

Tam też na pewno poznasz znajomych.

Zrób chociaż jeden krok do przodu choćbyś miała się potem cofnąć.

Zacznij coś robić a nie narzekać.

Trzeba iść!

dziewczyna pewnie ma depresje , albo fobie społeczną, bądź inne zaburzenie,  co to za problem zapisać się do szkoły, albo iść do pracy, czy chociażby poznać chłopaka - skoro to tak przeżywa , to znaczy, że nie potrafi tego zmienić. Ja polecam wizytę u psychologa. I pytam gdzie są rodzice? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośććććć
15 godzin temu, Gość Oiga napisał:

dziewczyna pewnie ma depresje , albo fobie społeczną, bądź inne zaburzenie,  co to za problem zapisać się do szkoły, albo iść do pracy, czy chociażby poznać chłopaka - skoro to tak przeżywa , to znaczy, że nie potrafi tego zmienić. Ja polecam wizytę u psychologa. I pytam gdzie są rodzice? 

To nie jest usprawiedliwienie. Skoro widzi problem, to powinna coś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurr

Ja jestem bezrobotny od 4 lat też mi z tym źle,  mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossss
9 godzin temu, Gość Jurr napisał:

Ja jestem bezrobotny od 4 lat też mi z tym źle,  mam 23 lata

Czemu nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość242422
Dnia 25.03.2019 o 15:24, Gość Jurr napisał:

Ja jestem bezrobotny od 4 lat też mi z tym źle,  mam 23 lata

A ciebie kto utrzymuje i czemu nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orifggg

też nie pracuje już 8 lat, mam 30, utrzymuje mnie mąż i czuje się z tym źle, nie mogę się przełamać i iść do pracy, tym bardziej że nie mam wykształcenia ani kwalifikacji, tylko że ja nie jestem potępiana, mamy 2 dzieci, którą się zajmuje, ale jak dzieci nie mieliśmy także nie pracowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WoSta

Jestem ładna, ale głupia - "W co grasz" jest pytaniem o inteligencje. Co do urody, to zachowanie otoczenia nie pasuje do opisu.
Ludzie so zazwyczaj pozytywnie nastawieni do atrakcyjnych ludzi a jak sie czasem trafi babka 11/10 to ludzie dookola zamieraja jak w filmach scifi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie wiem
Dnia 5.04.2019 o 04:17, Gość WoSta napisał:

Jestem ładna, ale głupia - "W co grasz" jest pytaniem o inteligencje. Co do urody, to zachowanie otoczenia nie pasuje do opisu.
Ludzie so zazwyczaj pozytywnie nastawieni do atrakcyjnych ludzi a jak sie czasem trafi babka 11/10 to ludzie dookola zamieraja jak w filmach scifi.

Może kobiety się z niej śmieją, albo starsi ludzie, nie napisała kto konkretnie ja wyśmiewa, tylko że osiedle. Na moim osiedlu np. mieszkają sami staruszkowie.  A kobiety często źle traktują kobiety atrakcyjniejsze od siebie. Po co to podważać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roci
Dnia 5.04.2019 o 04:17, Gość WoSta napisał:

Jestem ładna, ale głupia - "W co grasz" jest pytaniem o inteligencje. Co do urody, to zachowanie otoczenia nie pasuje do opisu.
Ludzie so zazwyczaj pozytywnie nastawieni do atrakcyjnych ludzi a jak sie czasem trafi babka 11/10 to ludzie dookola zamieraja jak w filmach scifi.

kobiety 11/10 nie istnieją, to raz. a dwa, że  autorka wcale nie musi być żadna pięknością, nie napisała że jest ponadprzeciętnie ładna, a ładna, a ładnych jest milion 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×