Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ha ha moniamol zarobila banana!

Polecane posty

Gość gość

Bardzo dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

kto to? i dlaczego ma bana na kafe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sama ją zgłosiłam za mowę nienawiści i spamowanie wątków reklamą swego kanału 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Zwyczajna laska. Powiedziała Wam prawdę i boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Olka napisał:

Zwyczajna laska. Powiedziała Wam prawdę i boli?

Dokładnie. Napisała wprost że jak daje Wam to taką radość to zaprasza na swój kanał. Każdy inteligentny człowiek chyba zrozumiał tą prowokację. Jesteście chore, zejdźcie w końcu z normalnej dziewczyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie. Napisała wprost że jak daje Wam to taką radość to zaprasza na swój kanał. Każdy inteligentny człowiek chyba zrozumiał tą prowokację. Jesteście chore, zejdźcie w końcu z normalnej dziewczyny 

tę prowokację

a ona jest chora psychiczna więc nie do końca normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie. Napisała wprost że jak daje Wam to taką radość to zaprasza na swój kanał. Każdy inteligentny człowiek chyba zrozumiał tą prowokację. Jesteście chore, zejdźcie w końcu z normalnej dziewczyny 

Normalnej? Przecież widać ze laska zaburzona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie. Napisała wprost że jak daje Wam to taką radość to zaprasza na swój kanał. Każdy inteligentny człowiek chyba zrozumiał tą prowokację. Jesteście chore, zejdźcie w końcu z normalnej dziewczyny 

Przejrzałam jej kanał z ciekawości i powtarza kilka razy, że nie ważne są subskrypcje, ważne że poznała fajnych ludzi. Popieram to bo w końcu ktoś normalny z olejem w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Normalnej? Przecież widać ze laska zaburzona 

Ale gdzie niby to widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Ola napisał:

tę prowokację

a ona jest chora psychiczna więc nie do końca normalna

Studiowałaś psychologię lub psychiatrię? W końcu zwyczajna dziewczyna. Kanał w stylu Okcia i Kapi. Normalnych ludzi też już hejtujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale gdzie niby to widać?

Po jej wpisach jak jej się coś nie spodobało. Myślisz ze za co bana dostała? Za wyzwiska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
4 minuty temu, Gość Olka napisał:

Przejrzałam jej kanał z ciekawości i powtarza kilka razy, że nie ważne są subskrypcje, ważne że poznała fajnych ludzi. Popieram to bo w końcu ktoś normalny z olejem w głowie.

Przestań się reklamować, prosiaczku. W necie też widać, że masz problemy psychiczne. To żaden wstyd. Ale to nie jest tak, że na YT nie widać. Widać. I YT ci tego nie wyleczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Studiowałaś psychologię lub psychiatrię? W końcu zwyczajna dziewczyna. Kanał w stylu Okcia i Kapi. Normalnych ludzi też już hejtujecie?

Nie jest normalna, poczytaj o niej, w google znajdziesz. Zresztą kto normalny od roku próbuje zdobyć widzów korzystając z kafeterii 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
1 minutę temu, Gość Gosc123 napisał:

Po jej wpisach jak jej się coś nie spodobało. Myślisz ze za co bana dostała? Za wyzwiska 

Śledziłam to i wyzwisk nie widziałam oprócz słowa hejter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Grubasek ma bana, ale nadal na kafe siedzi i śledzi swój wątek 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Olka napisał:

Śledziłam to i wyzwisk nie widziałam oprócz słowa hejter

Każdy wątek?? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
1 minutę temu, Gość Gosc123 napisał:

Nie jest normalna, poczytaj o niej, w google znajdziesz. Zresztą kto normalny od roku próbuje zdobyć widzów korzystając z kafeterii 🤔

Mamy chyba inne google bo ja nic takiego nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Olka napisał:

Śledziłam to i wyzwisk nie widziałam oprócz słowa hejter

Monia idz spać, od 4 musisz nowy spam zacząć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
2 minuty temu, Gość Gosc123 napisał:

Nie jest normalna, poczytaj o niej, w google znajdziesz. Zresztą kto normalny od roku próbuje zdobyć widzów korzystając z kafeterii 🤔

Co wy gadacie jak ma kanał kilka miesięcy. Bajkopisarki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Laski przecież widać, ze to ta prostaczka się znów tu broni i próbuje widzów na kanał wabić. Skończcie o niej pisać, niech wdycha dalej nad margaryną i z podbródami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Laski przecież widać, ze to ta prostaczka się znów tu broni i próbuje widzów na kanał wabić. Skończcie o niej pisać, niech wdycha dalej nad margaryną i z podbródami

Ciężko zrozumieć że ktoś może kogoś bronić? Dziewczyna celowo narobiła szumu, żeby wam porozbijać wątki,a wy się teraz spuszczacie nad tym. Trochę luzu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Olka napisał:

Przejrzałam jej kanał z ciekawości i powtarza kilka razy, że nie ważne są subskrypcje, ważne że poznała fajnych ludzi. Popieram to bo w końcu ktoś normalny z olejem w głowie.

Tak... i dlatego lata jak wściekła po Kafeterii i próbuje nabić sobie wyświetleń. A jak ludzie zaczęli pisać o jakości jej filmów, to zablokowała oceny i włączyła moderację komentarzy. Po tym co pisała widać było, że nie do końca zrównoważona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahaha jak napisałam Moni na instagramie, żeby wracała, bo nudno bez niej to mnie zablokowała. A widzę, że od razu po tym ktoś zaczął tu w wątku się udzielać. Monia Tworki czekają hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pisząc o niej nabijamy jej fejmu, więc może lepiej skończyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak... i dlatego lata jak wściekła po Kafeterii i próbuje nabić sobie wyświetleń. A jak ludzie zaczęli pisać o jakości jej filmów, to zablokowała oceny i włączyła moderację komentarzy. Po tym co pisała widać było, że nie do końca zrównoważona. 

Ma do tego prawo. Ale co pisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Hahaha jak napisałam Moni na instagramie, żeby wracała, bo nudno bez niej to mnie zablokowała. A widzę, że od razu po tym ktoś zaczął tu w wątku się udzielać. Monia Tworki czekają hahahaha

Dziwisz się, że Cię zablokowała? Jak każda ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Monia tu teraz siedzi. Przed chwilą skomentowałam jej film,po dosłownie minucie odpowiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Bbb napisał:

Ma do tego prawo. Ale co pisała?

Prosiła o ocenę kanału, jak dostawała konstruktywną krytykę na temat montażu, oświetlenia, kadrowania, treści, itp... to się fochnęła i wszystko poblokowała. Potem w każdym wątku pisała jakieś głupoty, że cieszy się, że może rozwalać wątki, bo jej zdaniem szczerość to hejt. Czyli kolejna która pokazuje co je i liczy, że wszyscy będą to chwalić, a jak nie to hejt i plucie na Kafeterię. Sama się prosiła o opinię, a potem obraza, bo ktoś napisał prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Monia tu teraz siedzi. Przed chwilą skomentowałam jej film,po dosłownie minucie odpowiedziała.

Nie ma życia to siedzi z telefonem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×