Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia9200

Miłość

Polecane posty

Kobiety, co czułyście gdy pierwszy raz kochałyście się z chłopakiem od tyłu? Jestem z moim od prawie roku, od prawie 2 miesięcy uprawiamy seks. Wczoraj rano gdy robilismy to 2 raz to poprosił mnie żebym się odwróciła, zgodziłam się i wszystko lepiej czułam, a on nie wytrzymał zbyt długo (w pozycji misjonarskiej nie ma z tym problemu, chyba że gdy nie widzimy sie cały tydzień). Dzisiaj poprosił mnie o to drugi raz, wiec najpierw się kochaliśmy po misjonarsku a potem zmieniliśmy pozycję. Trochę brakowało mi przytulania i calowania podczas seksu. Jednak i wczoraj i dzisiaj czułam jakies takie zażenowanie. Mam dość dużą pupę, za którą nie przepadam. I wydawało mi się, że i jemu sie nie spodobała. Nie powiedział mi nic na ten temat, ale też nie powiedzial że było fajnie, co zawsze robił gdy próbowalismy czegoś nowego. Myślicie, że przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bella napisał:

Przesadzasz.. chcesz całe życie tylko na misjonarza? :) Jeśli chciał znów się kochać od tyłu to widocznie mu się podobało ;)

Wiadomo, że nie chcę, ale byłam lekko zdenerwowana i trochę spięta. On mi już po naszym pierwszym razie wspominał że podobno od tyłu jest fajnie i tak delikatnie zagadywał ;) no właśnie też tak cos pomyślałam, że gdyby mu się nie spodobało to by nie chciał tego powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, bella napisał:

W ogóle nie powinnaś sobie łamać tym głowy, uwierz 😉 Seks od tyłu jest super i widok pupy, obojętnie jakiej, też 😉 Rozluźnij się i czerp z tego przyjemność.

Wlasne doświadczenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, bella napisał:

W ogóle nie powinnaś sobie łamać tym głowy, uwierz ;) Seks od tyłu jest super i widok pupy, obojętnie jakiej, też ;) Rozluźnij się i czerp z tego przyjemność.

Postaram się. No wrażenia były większe, nie da się ukryć i on dość szybko doszedł. Muszę się przełamać. Jestem dość nieśmiała, nie jestem brzydka, jakaś bardzo ładna też nie, raczej przeciętna. On też niezbyt często mi mówi komplementy, ale wiem że mnie kocha. Gdy sie nie widzimy tydzień to jest caly stęskniony i tylko by sie przytulał, trzymał za ręce, całowal i prawie ciągle mnie dotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bella napisał:

W ogóle nie powinnaś sobie łamać tym głowy, uwierz ;) Seks od tyłu jest super i widok pupy, obojętnie jakiej, też ;) Rozluźnij się i czerp z tego przyjemność.

Napisałam mu że było super i zapytałam go wprost czy mu sie podobało. Napisał że i to jak mu sie podobało ;) także chyba to mam tylko w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, bella napisał:

Sama widzisz.. znam to, kompleksy czasem przesłaniają radochę z seksu ;)

 Brawo bella, uwielbiam nieco większe pupy, widok na taką od tyłu podwaja moje pożądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, bella napisał:

Jakoś nie wierzę

 Masz prawo, ale taka jest prawda. Nie mówię jednak o pupie monstrum :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość)
8 minut temu, bella napisał:

Rozumiem

Zaiste bellka  😋  Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niestety kompleksy przesłaniają radość z seksum ale ważniejsze jest aby seks lub urozmaicony! Monotonia zabija pożądanie i jest najprostszą drogą utraty zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Niestety kompleksy przesłaniają radość z seksum ale ważniejsze jest aby seks lub urozmaicony! Monotonia zabija pożądanie i jest najprostszą drogą utraty zainteresowana.

No niestety tak jest. Kompleksów mam trochę ale staram sie jakoś przełamać. Może gdybym częściej słyszała od niego, że mu sie podobam, że ładnie wyglądam to byłoby mi łatwiej. U nas na razie nie ma mowy o monotonii bo to wszystko jest dość świeże i bardzo fasynujące.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
1 minutę temu, kasia9200 napisał:

No niestety tak jest. Kompleksów mam trochę ale staram sie jakoś przełamać. Może gdybym częściej słyszała od niego, że mu sie podobam, że ładnie wyglądam to byłoby mi łatwiej. U nas na razie nie ma mowy o monotonii bo to wszystko jest dość świeże i bardzo fasynujące.

 

Pupa to druga twarz kobiety (niektórzy mówią, że trzecia bo druga to piersi). Tak go podnieciłaś i biedak się zapatrzył, że zapomniał Ci powiedzieć, że masz super pupę... I dobrze, że nieco większą bo taka ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
3 minuty temu, kasia9200 napisał:

No niestety tak jest. Kompleksów mam trochę ale staram sie jakoś przełamać. Może gdybym częściej słyszała od niego, że mu sie podobam, że ładnie wyglądam to byłoby mi łatwiej. U nas na razie nie ma mowy o monotonii bo to wszystko jest dość świeże i bardzo fasynujące.

 

Pupa to druga twarz kobiety (niektórzy mówią, że trzecia bo druga to piersi). Tak go podnieciłaś i biedak się zapatrzył, że zapomniał Ci powiedzieć, że masz super pupę... I dobrze, że nieco większą bo taka ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Alek napisał:

Pupa to druga twarz kobiety (niektórzy mówią, że trzecia bo druga to piersi). Tak go podnieciłaś i biedak się zapatrzył, że zapomniał Ci powiedzieć, że masz super pupę... I dobrze, że nieco większą bo taka ma być.

Piersi mam chyba fajne, bo gdy założyłam bluzkę z większym dekoltem to był zachwycony, bo podobno dawno nie zakładałam. A i czasem w miejscach publicznych zdarzy mu sie zerknąć mi w dekolt. Własnie gdy kochaliśmy się od tyłu to dość szybko doszedł, aż sam sie później trochę z tego śmiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
13 minut temu, kasia9200 napisał:

Piersi mam chyba fajne, bo gdy założyłam bluzkę z większym dekoltem to był zachwycony, bo podobno dawno nie zakładałam. A i czasem w miejscach publicznych zdarzy mu sie zerknąć mi w dekolt. Własnie gdy kochaliśmy się od tyłu to dość szybko doszedł, aż sam sie później trochę z tego śmiał.

czyli wszystko u Ciebie mu się podoba. Może zaskocz go i zainicjuj seks na jeźdźca tyłem (albo przodem). Pupa w pozycji na jeźdźca tyłem wygląda zawsze bardzo podniecająco a od przodu za to piersi ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
13 minut temu, kasia9200 napisał:

Piersi mam chyba fajne, bo gdy założyłam bluzkę z większym dekoltem to był zachwycony, bo podobno dawno nie zakładałam. A i czasem w miejscach publicznych zdarzy mu sie zerknąć mi w dekolt. Własnie gdy kochaliśmy się od tyłu to dość szybko doszedł, aż sam sie później trochę z tego śmiał.

czyli wszystko u Ciebie mu się podoba. Może zaskocz go i zainicjuj seks na jeźdźca tyłem (albo przodem). Pupa w pozycji na jeźdźca tyłem wygląda zawsze bardzo podniecająco a od przodu za to piersi ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
13 minut temu, kasia9200 napisał:

Piersi mam chyba fajne, bo gdy założyłam bluzkę z większym dekoltem to był zachwycony, bo podobno dawno nie zakładałam. A i czasem w miejscach publicznych zdarzy mu sie zerknąć mi w dekolt. Własnie gdy kochaliśmy się od tyłu to dość szybko doszedł, aż sam sie później trochę z tego śmiał.

czyli wszystko u Ciebie mu się podoba. Może zaskocz go i zainicjuj seks na jeźdźca tyłem (albo przodem). Pupa w pozycji na jeźdźca tyłem wygląda zawsze bardzo podniecająco a od przodu za to piersi ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
13 minut temu, kasia9200 napisał:

Piersi mam chyba fajne, bo gdy założyłam bluzkę z większym dekoltem to był zachwycony, bo podobno dawno nie zakładałam. A i czasem w miejscach publicznych zdarzy mu sie zerknąć mi w dekolt. Własnie gdy kochaliśmy się od tyłu to dość szybko doszedł, aż sam sie później trochę z tego śmiał.

czyli wszystko u Ciebie mu się podoba. Może zaskocz go i zainicjuj seks na jeźdźca tyłem (albo przodem). Pupa w pozycji na jeźdźca tyłem wygląda zawsze bardzo podniecająco a od przodu za to piersi ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość Alek napisał:

czyli wszystko u Ciebie mu się podoba. Może zaskocz go i zainicjuj seks na jeźdźca tyłem (albo przodem). Pupa w pozycji na jeźdźca tyłem wygląda zawsze bardzo podniecająco a od przodu za to piersi ... 

Właśnie zamiast sie ciagle zastanawiać czy mu sie podobało to wolałam go o to zapytać wprost. W sumie dopiero zaczynamy naszą przygodę z seksem, ale ja mam często na to ochotę, uwielbiam gdy mnie dotyka i całuje. Niedlugo zamierzam brać tabletki antykoncepcyjne więc i wrażenia będą lepsze. Próbowalismy dwa razy kochać się bez zabezpieczenia i zupełnie inne doznania zarówno dla mnie, jak i dla niego. W ten weekend mam już końcówkę cyklu więc zaproponuję seks przerywany. Mówił, że bardzo mu sie podobało bez gumki, ale jednak musiał pilnować i wyjąć go na czas. Chyba dobrze się dobraliśmy też pod tym względem bo oboje w weekend często chcemy się kochać (widzimy się tylko w weekendy i wtedy robimy to kilka razy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytek

Nic się nie przejmuj, na pewno mu się podoba. Następnym razem ukleknij oprzyj się na lokciach i wypniji pupę do tylu i góry. Wejdzie w ciebie pod takim kontem że oboje bedziecie mieli super zabawe, a i jeszcze dac klapsa powinien. 

Mówi Ci to facet. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Pytek napisał:

Nic się nie przejmuj, na pewno mu się podoba. Następnym razem ukleknij oprzyj się na lokciach i wypniji pupę do tylu i góry. Wejdzie w ciebie pod takim kontem że oboje bedziecie mieli super zabawe, a i jeszcze dac klapsa powinien. 

Mówi Ci to facet. 😁

Dzięki za wsparcie! Trochę mnie to uspokoiło, jednak na samym początku czułam takie trochę zażenowanie a przecież wiem, że faceci lubią takie widoki ;) własnie gdy robilismy to drugi raz od tyłu to mnie troszkę instruował że mam podnieść pupę. Mam mądrego i fajnego faceta. Nasze początki nie były łatwe, bo ja sie troszke blokowałam (bałam się bólu i całe nawilżenie znikało). Okazało się, że niepotrzebnie, bo mnie bolało tylko troszkę na początku a potem już nic i nie krwawiłam, więc jestem szczęściarą ;) wiem że lubi pończochy i może zaskoczę go i je założę wieczorem w weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytek
45 minut temu, kasia9200 napisał:

Dzięki za wsparcie! Trochę mnie to uspokoiło, jednak na samym początku czułam takie trochę zażenowanie a przecież wiem, że faceci lubią takie widoki 😉 własnie gdy robilismy to drugi raz od tyłu to mnie troszkę instruował że mam podnieść pupę. Mam mądrego i fajnego faceta. Nasze początki nie były łatwe, bo ja sie troszke blokowałam (bałam się bólu i całe nawilżenie znikało). Okazało się, że niepotrzebnie, bo mnie bolało tylko troszkę na początku a potem już nic i nie krwawiłam, więc jestem szczęściarą 😉 wiem że lubi pończochy i może zaskoczę go i je założę wieczorem w weekend 😉

Jak pończochy to jeszcze koniecznie szpilki, nie wiem jak tam u was z roznica wzrostu ale na szpilkach może być fajnie na stojaka. Skoro twierdzi że masz fajne cycki to niech je piesci przy pozycji na pieska wystarczy że się schyli. Wtedy do skutków naplywa więcej krwi i są bardziej wrażliwe na dotyk, a i jeszcze lechtaczką mozna się dobrze zająć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Pytek napisał:

Jak pończochy to jeszcze koniecznie szpilki, nie wiem jak tam u was z roznica wzrostu ale na szpilkach może być fajnie na stojaka. Skoro twierdzi że masz fajne cycki to niech je piesci przy pozycji na pieska wystarczy że się schyli. Wtedy do skutków naplywa więcej krwi i są bardziej wrażliwe na dotyk, a i jeszcze lechtaczką mozna się dobrze zająć 

Różnica wzrostu to 10cm i mi pasuje, bo bez problemu mogę sie do niego przytulić i go objąć. On już dawno wspominał, że podobno od tyłu jest fajnie i ostatnio poprosił mnie żebym sie odwróciła ;) mam nadzieję, że jest zadowolony bo ja staram się być otwarta na nowe propozycje. To ja sama chciałam spróbować seksu oralnego i kiedyś po prostu zaczęłam to robić. Od tego czasu minęło już z pół roku, dawał mi różne wskazówki i jestem w tym coraz lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytek
30 minut temu, kasia9200 napisał:

Różnica wzrostu to 10cm i mi pasuje, bo bez problemu mogę sie do niego przytulić i go objąć. On już dawno wspominał, że podobno od tyłu jest fajnie i ostatnio poprosił mnie żebym sie odwróciła 😉 mam nadzieję, że jest zadowolony bo ja staram się być otwarta na nowe propozycje. To ja sama chciałam spróbować seksu oralnego i kiedyś po prostu zaczęłam to robić. Od tego czasu minęło już z pół roku, dawał mi różne wskazówki i jestem w tym coraz lepsza

Fajna z ciebie dziewczyna, widzę że się dogadujecie co do seksu. Zupełnie jak ja ze swoją żoną (jako para zaczynaliśmy podobnie). Czasem ja coś zaproponowalem czasem ona przejela inicjatywe i tak juz trwamy w dobrym seksie jakieś 12 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
4 godziny temu, kasia9200 napisał:

zarówno dla mnie, jak i dla niego. W ten weekend mam już końcówkę cyklu więc zaproponuję seks przerywany. Mówił, że bardzo mu sie podobało bez gumki, ale jednak musiał pilnować i wyjąć go na czas. Chyba dobrze się dobraliśmy też pod tym względem bo oboje w weekend często chcemy się kochać (widzimy się tylko w weekendy i wtedy robimy to kilka razy)

w zasadzie jeśli jesteś pewna, że już jajeczkowałaś to w ciążę nie powinnaś zajść ale mimo wszystko uważaj z tym przerywanym. Najlepiej wybierzcie jakąś najdogodniejszą i pewną antykoncepcję pamiętając, że niektóre środki hormonalne mogą obniżać u kobiety libido lub mieć inne działania uboczne. Jeśli bierzesz hormony nie pal fajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Alek napisał:

w zasadzie jeśli jesteś pewna, że już jajeczkowałaś to w ciążę nie powinnaś zajść ale mimo wszystko uważaj z tym przerywanym. Najlepiej wybierzcie jakąś najdogodniejszą i pewną antykoncepcję pamiętając, że niektóre środki hormonalne mogą obniżać u kobiety libido lub mieć inne działania uboczne. Jeśli bierzesz hormony nie pal fajek

Nigdy nie paliłam papierosów na całe szczęście. Trochę się obawiam tego przerywanego bo już ostatnio myślałam że jestem w ciąży. Ale robilismy to w 18 dniu cyklu i naczytałam się że owulacja mogła sie tak znacząco przesunąć że akurat byśmy wpadli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×