Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Gili, gili. łaskotki w łóżku

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Lili napisał:

Nie próbowałam ale co niby miałabym spróbować? Prosić faceta żeby mnie łaskotał bo chce sprawdzić czy dojdę?? 

Sprowokuj go do gilgania, czy to takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sprowokuj go do gilgania, czy to takie trudne?

eee tak, jesteśmy razem 4 lata i nigdy się nie łaskotaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnadama
8 minut temu, Gość Jarek napisał:

Rozmawiajac że mną też się będziesz czuła bezpieczniei anonimowo

haha wariat :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnadama
2 minuty temu, Gość Lili napisał:

eee tak, jesteśmy razem 4 lata i nigdy się nie łaskotaliśmy

To nie takie trudne, zabierz mu coś np telefon albo pomachaj mu gołymi stópkami przed nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina

Uuu widzę że są tu fanki łaskotek. I też antyfanki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek
2 minuty temu, Gość Czarnadama napisał:

haha wariat :classic_biggrin:

Wiem ale proszę spróbuj zawsze będziesz mnie mogła zablokować jak zci się rozmowa nie spodoba. Mogę ci podać maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnadama
1 minutę temu, Gość Jarek napisał:

Wiem ale proszę spróbuj zawsze będziesz mnie mogła zablokować jak zci się rozmowa nie spodoba. Mogę ci podać maila

A nie możemy dyskutować tu? Po to jest to forum hehe :classic_laugh::classic_blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Marcelina napisał:

Uuu widzę że są tu fanki łaskotek. I też antyfanki. 

 Ty nie lubisz np. po wewnętrznych stronach ud? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek
2 minuty temu, Gość Czarnadama napisał:

A nie możemy dyskutować tu? Po to jest to forum hehe :classic_laugh::classic_blink:

Chcę usłyszeć twój głos albo żebyś mnie podnieciła pisaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina
1 minutę temu, Gość gość napisał:

 Ty nie lubisz np. po wewnętrznych stronach ud? 😉

Ja bardzo lubie, chodziło mi o koleżankę która napisała że nie lubi łaskotek :classic_smile: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnadama
5 minut temu, Gość Jarek napisał:

Chcę usłyszeć twój głos albo żebyś mnie podnieciła pisaniem

Na forum polskie forum łaskotek znajdziesz dużo opowiadań o różnych tematykach, np erotyczne polecam:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Marcelina napisał:

Ja bardzo lubie, chodziło mi o koleżankę która napisała że nie lubi łaskotek :classic_smile: 

Gdzie jeszcze lubisz? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Gdzie jeszcze lubisz? :))))

Hmm, najbardziej chyba lubię masaż stópek połączony z łaskotkami, genialne :classic_biggrin: Nie wiem jak można tego nie lubić, ale uwielbiam też spijanie alkoholu z pępka, okropnie łaskocze, a dla faceta jakie przyjemne :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnadama
6 minut temu, Gość gość napisał:

Gdzie jeszcze lubisz? :))))

A ty gdzie? :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Nie uważacie, że to trochę dziwne? Podniecać się czymś co nie ma w ogole związku z seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnadama
1 minutę temu, Gość Lili napisał:

Nie uważacie, że to trochę dziwne? Podniecać się czymś co nie ma w ogole związku z seksem?

Poproś faceta żeby Cię pomiział piórkiem na dole, gdy będziesz związana. Zobaczymy co wtedy powiesz o ile będziesz mogła wydusić słowo z podniecenia :classic_biggrin::classic_tongue:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widze ze nie jestem sama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość Marcelina napisał:

Hmm, najbardziej chyba lubię masaż stópek połączony z łaskotkami, genialne :classic_biggrin: Nie wiem jak można tego nie lubić, ale uwielbiam też spijanie alkoholu z pępka, okropnie łaskocze, a dla faceta jakie przyjemne :classic_rolleyes:

Spijasz facetowi z pępka?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Ja to uwielbiam łaskotać po brzuchu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On3

Nie miałem nigdy okazji załaskotac dziewczyNe aż nie wytrzyma i dostanie orgazmu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość On3 napisał:

Nie miałem nigdy okazji załaskotac dziewczyNe aż nie wytrzyma i dostanie orgazmu.  

Może któraś opiszę jak to jest tak dochodzić bez seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Należę do antyfanek. Gdyby mnie mój chłopak chciał łaskotać lub ktokolwiek inny to moim pierwszym odruchem jest przywalenie ze złości i irytacji tej osobie. Zamiast śmiać się mam ochotę krzyczeć na taką osobę żeby mnie nigdy więcej nie śmiała dotykać xD Brrr ale ogólnie to chyba nic dziwnego lubić coś takiego, bo ludzie naprawdę mają dziwniejsze i bardziej obrzydliwe fetysze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Fajnie byłoby związać dziewczynę i dotąd laskotac aż dojdzie. Bez seksu tylko samymi laskotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość xyz napisał:

Należę do antyfanek. Gdyby mnie mój chłopak chciał łaskotać lub ktokolwiek inny to moim pierwszym odruchem jest przywalenie ze złości i irytacji tej osobie. Zamiast śmiać się mam ochotę krzyczeć na taką osobę żeby mnie nigdy więcej nie śmiała dotykać xD Brrr ale ogólnie to chyba nic dziwnego lubić coś takiego, bo ludzie naprawdę mają dziwniejsze i bardziej obrzydliwe fetysze 

To jak bez dotykania ma ci zrobić bunga-bunga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a któraś z was była tak doprowadzona? związana i załaskotana do granic wytrzymałości bez litości aż dostała orgazmu? opiszecie jak to było? i czy to w ogóle możliwe tak dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
44 minuty temu, Gość gość napisał:

a któraś z was była tak doprowadzona? związana i załaskotana do granic wytrzymałości bez litości aż dostała orgazmu? opiszecie jak to było? i czy to w ogóle możliwe tak dojść.

Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W jaki sposób jeszcze facet was dreczyl takim laskotaniem aż dojdziecie? Techniki doprowadzenia kobiety bez seksu i draznienia okolic intymnych. Laskotaniem wygląda ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lubię łaskotki i pewnie bym się posiusiała. He he. :-) Potem za karę bym nie czyściła łóżka i facet musiałby tak ze mną spać w moich siuśkach i potem pachnieć nimi. I jeszcze jakby usnął, to bym go przywiązała, obudziła, znalazła najczulsze miejsca na ciele i oznaczyła je bardzo powoli czerwonym długopisem. A potem bym te miejsca drażniła: włosami, lekko paznokciami, piórkami (mam pawie pióra w domu, bo mi się podobają). Długo i namiętnie i zmuszałabym go do wyznań: na przykład, że jest dziewczyną. Musiałby mi opisać swój pierwszy raz ze swoim facetem (chociaż jest hetero i nie miał żadnego seksu z facetem). Oczywiście wyznania bym nagrała i wysłała sobie na maila, żeby mieć na niego haka jakby chciał się na mnie mścić jak go odwiążę. No i jeszcze takiego haka na niego, że zapodam na youtube jeśli codziennie nie da mi się przywiązać na pół godziny do łaskotek. Ależ ja mam fetyyyyysz.... 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Małgośka dla takich jak ty jest specjalne miejsce w piekle 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Malgosia Sowczak napisał:

ja lubię łaskotki i pewnie bym się posiusiała. He he. 🙂 Potem za karę bym nie czyściła łóżka i facet musiałby tak ze mną spać w moich siuśkach i potem pachnieć nimi. I jeszcze jakby usnął, to bym go przywiązała, obudziła, znalazła najczulsze miejsca na ciele i oznaczyła je bardzo powoli czerwonym długopisem. A potem bym te miejsca drażniła: włosami, lekko paznokciami, piórkami (mam pawie pióra w domu, bo mi się podobają). Długo i namiętnie i zmuszałabym go do wyznań: na przykład, że jest dziewczyną. Musiałby mi opisać swój pierwszy raz ze swoim facetem (chociaż jest hetero i nie miał żadnego seksu z facetem). Oczywiście wyznania bym nagrała i wysłała sobie na maila, żeby mieć na niego haka jakby chciał się na mnie mścić jak go odwiążę. No i jeszcze takiego haka na niego, że zapodam na youtube jeśli codziennie nie da mi się przywiązać na pół godziny do łaskotek. Ależ ja mam fetyyyyysz.... 

Małgosia jesteś niesamowita, uwielbiam takie kobiety 😉😘😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×