Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czytam czytam

500 plus na pierwsze dziecko. Będzie dla każdego ? Czy będzie podwyższone kryterium dochodowe?

Polecane posty

Gość Czytam czytam

Czytam i w końcu nie wiem. Piszą ze będą dla każdego dziecko za chwile czytam ze będzie podwyższona stawka... to w końcu jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale po co kryterium, jak ma być dla każdego dziecka? Ty lepiej popatrz na datę tych artykułów, co czytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie myślcie

Właśnie. Zwracaj uwagę na daty. Od 1 lipca rusza składanie wniosków. Wypłaty będą we wrześniu za 3 miesiące z dołu. Czyli wpłynie Ci 1500 zł we wrześniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjhhh

500+ JEST DLA NIEROBOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nierób na etacie
11 minut temu, Gość jjjhhh napisał:

500+ JEST DLA NIEROBOW

Mogę być pracującym na etacie "nierobem" i mieć 500+ niż goła wypłatę i nic ponad to 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjhhh
18 minut temu, Gość Nierób na etacie napisał:

Mogę być pracującym na etacie "nierobem" i mieć 500+ niż goła wypłatę i nic ponad to 😎

To znajdz prace w ktorej zarobisz np 6,000 netto, a nie 2 czy 3 kola.

moja 42-letnia kolezanka  ma 2 dzieci (jedno juz dorosle), jak jej to duze dziecko podroslo nieco to "wziela sie za siebie", (urodzila jak miala 21)  studiowala, robila dodatkowe kursy szkolenia itd.  I obecnie ma wysokie stanowisko, zarabia - bagatela - pieciocyfrowa wyplate netto co miesiac.  I ochlapy typu 500+ ja smiesza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do mnie też docierają sprzeczne informacje, ale póki co nie interesuję się tym tematem. Zainteresuję się jakoś w wakacje - do tego czasu chyba sytuacja się wyklaruje, a i tak wnioski składa się zawsze w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nierób na etacie
1 godzinę temu, Gość jjjhhh napisał:

To znajdz prace w ktorej zarobisz np 6,000 netto, a nie 2 czy 3 kola.

moja 42-letnia kolezanka  ma 2 dzieci (jedno juz dorosle), jak jej to duze dziecko podroslo nieco to "wziela sie za siebie", (urodzila jak miala 21)  studiowala, robila dodatkowe kursy szkolenia itd.  I obecnie ma wysokie stanowisko, zarabia - bagatela - pieciocyfrowa wyplate netto co miesiac.  I ochlapy typu 500+ ja smiesza. 

A skąd Ty wiesz ile ja zarabiam? I skąd wniosek, że 2 tysiące? Nie mierz innych swoją miarą. Pochwal się co Ty osiągnęłaś na a nie chwal się koleżanka 😂

Będę miała 1000 zł niedługo na dwójkę (drugie w drodze) zamiast po 500 zł (bo tyle odkładam teraz na syna i tyle zamierzam na drugie odkładać z wypłaty) będą miały co miesiąc 1000 zł na swoich kontach 🙃 do osiemnastki nazbiera się konkret sumka 😊 więcej podatków płacę niż to całe 500+ jest warte więc tym bardziej nie zamierzam z tego rezygnować. Moi znajomi którzy zarabiają po kilkanaście tysięcy na miesiąc też 500+ pobierają na swoje dzieci bo niby dlaczego nie? 🤔😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomesz81
Przed chwilą, Gość Nierób na etacie napisał:

A skąd Ty wiesz ile ja zarabiam? I skąd wniosek, że 2 tysiące? Nie mierz innych swoją miarą. Pochwal się co Ty osiągnęłaś na a nie chwal się koleżanka 😂

Będę miała 1000 zł niedługo na dwójkę (drugie w drodze) zamiast po 500 zł (bo tyle odkładam teraz na syna i tyle zamierzam na drugie odkładać z wypłaty) będą miały co miesiąc 1000 zł na swoich kontach 🙃 do osiemnastki nazbiera się konkret sumka 😊 więcej podatków płacę niż to całe 500+ jest warte więc tym bardziej nie zamierzam z tego rezygnować. Moi znajomi którzy zarabiają po kilkanaście tysięcy na miesiąc też 500+ pobierają na swoje dzieci bo niby dlaczego nie? 🤔😎

W jaki sposob kogos do tego zmusisz-no napisz jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakie nieroby biorą 500+??? Ja znam większość, która zarabia mega dużo,  mają po troje dzieci i zgarniają 1500 na "waciki" jak to mówią, czy kosmetyczkę dodatkowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nierób na etacie
40 minut temu, Gość Gomesz81 napisał:

W jaki sposob kogos do tego zmusisz-no napisz jak.

???? Do czego niby miałabym kogoś zmuszać? O czym Ty piszesz? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo te co szczekaja ze 500+ je smieszy i najezdzaja na PiS pierwsze stoja z podkulonym ogonem w kolejce. Prawda jest taka ze ci co tak psiocza na PiS nie powinni brac kasy a reke wyciagna pierwsi i tym co potrzebuja wydarliby z reki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjhhh
48 minut temu, Gość Nierób na etacie napisał:

A skąd Ty wiesz ile ja zarabiam? I skąd wniosek, że 2 tysiące? Nie mierz innych swoją miarą. Pochwal się co Ty osiągnęłaś na a nie chwal się koleżanka 😂

 

Kolezanak to byl taki ot, przyklad. Ale czulam, ze to przytoczysz.

A co do mnie - zajmuje sie reklama i promocja i jest w tym sporo grafiki. samozatrudniona. zarobki na czysto, roznie- bywa ze mam za miesiac "tylko dla siebie" niecale 4,000 zl, a bywa ze mam 6,7 tysiecy netto. praca zajmuje mi zwykle 30-35 godzin tygodniowo.

Moja maz pracuje na etacie, zarabia ciut wiecej niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj

do pani , ktora pisała , ze kolezanke smiesza ochłapy w wysokości 500zł. ja rodząc drugie dziecko złozylam wniosek jak mały miał już pół roku a nie ... pieniędzmi , bo mam 5-6 co miesiąc. i nie było już wyrównania za zalegle miesiące.  za to mój szwagierek jak się dogadaliśmy a mamy drugie dzieci z róznica porodu 2 miesiące okazało się , ze złozyl wniosek jak już mógł po prostu czyli jak jego synek miał tydzień. jakoś tak a zarabia miesięcznie 17 tys plus premie haha i jego nie smiesza takie ochłapy tylko korzysta jak można i nierozumiem , dlaczego ludzie maja nie brac skoro dają. a twoja kolezanka jest głupia, ze nie bierze -ochłapów- jak to nazwałaś. niech przestudiowana kolezanka policzy tylko 3 lat 500plus , kolezanka jest w plecy 18 tys. głupia ta twoja kolezanka:))) placi większe podatki, wszystko drożeje , jak daja trzeba brac, tylko nie trzeba o te pieniądze się bic, i myslec ze to forma na zycie. są to ok, jak od jutra program skoncza to też ok. gorzej z osobami , które ten program traktują jako pieniądze na życie, jak teraz dadza 1000 miesięcznie to ja nie wiem, chyba cała ukraina do nas zjedzie bo nie ma już ludzi do pracy a co dopiero później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość jjjhhh napisał:

To znajdz prace w ktorej zarobisz np 6,000 netto, a nie 2 czy 3 kola.

moja 42-letnia kolezanka  ma 2 dzieci (jedno juz dorosle), jak jej to duze dziecko podroslo nieco to "wziela sie za siebie", (urodzila jak miala 21)  studiowala, robila dodatkowe kursy szkolenia itd.  I obecnie ma wysokie stanowisko, zarabia - bagatela - pieciocyfrowa wyplate netto co miesiac.  I ochlapy typu 500+ ja smiesza. 

Szkoda, że nie śmieszy jej podatek ze stosunku pracy, który płaci 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black
15 godzin temu, Gość gość napisał:

Szkoda, że nie śmieszy jej podatek ze stosunku pracy, który płaci 😛

Dokładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×