Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żaklina

Mini magazyny

Polecane posty

Gość Żaklina

Cześć, 

Poszukuję minimagazunu do wynajęcia w Warszawie, czytałam na stronach różne informacje. Póki co wyróżnia się Less Mess Storage darmowym transportem. Korzystaliście kiedyś z ich usług jesteście zadowoleni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Hej, 

Ja korzystałam i korzystam nadal. Gdy się wprowadzałam kilka lat temu nie było transportu gratis :<. Mogę polecić ze swojej strony, na plus jest lokalizacja, parking, bezpieczeństwo rzeczy i miły personel, a najważniejsze - porządek w domu 😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Ja korzystam z ich usług już długi czas i jestem mega zadowolona! Wchodzę kiedy chcę, nikt mnie nie ogranicza a i pudelka u nich można kupić i jakies folie czy taśmy. No i doradzą najlepiej co i jak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

My korzystamy z mężem od kilku miesięcy i jesteśmy zadowoleni. Mają 4 lokalizacje na terenie Warszawy, można wybrać najdogodniejszy punkt dla siebie. Dostęp 24H, pomieszczenia czyste, suche. Super alternatywa na komórki lokatorskie. Mogę śmiało polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Cześć,

Less Mess jest najbliżej mojego domu dlatego zdecydwoaliśmy się tam wynająć. I nie żałujemy. Jest ok, wszystko czego potrzeba, miejsce na rzeczy, bezpieczeństwo, wózki, klarowny system opłat. Polecam pojechać i zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoKaSy

Less Mess wydawał się najdroższy, ale przechowywanie rzeczy w pudłach czy skrzyniach jakoś do mnie nie przemawia, a co jak coś na szybo potrzeba?

Lepiej wynająć w sprawdzonym miejscu i mieć pewność, że wszystko jest bezpieczne, nikt tam nie grzebie itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doso

Dzięki wam skorzystałem i polecam, nie wiem jak wczesniej wszystkie materiały mogłam mieć w domu i bagażniku, tak od razu jadę zabieram co potrzeba i w trasę, a nie w koło przewalam rzeczy z kąta w kąt. Niesamowite jest ile rzeczy może się zmieścić w tak małym pomieszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka

Ja przeszłam do Less Mess z konkurencji i widać wyższy poziom usługi. Także jeżeli w Warszawie to tylko Less ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby

Autorko skorzystałaś ostatecznie z któregoś magazynu? Ja byłam w less mess i zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie, nie chce mi się nawet nic innego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Polecam, skorzystałam. Wszystko jest ok, przejrzyste warunki wynajmu, dobre warunki. Teraz też jest cennik online wiec można sobie dobrać też pomieszczenie cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

zdecydowanie oferta less mess bije wszystkie inne na głowę 🙂 ja korzystam z tego przy trasie toruńskiej i jestem bardzo zadowolona. urzekł mnie poziom obsługi, ludzie tam pracujący są naprawdę mili, wcale nie wyglądają jakby byli tam za karę, a niestety często tak to wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka

Widzesporo komentarzy o LessMessie. Ostatnio sama wynajęłam i póxno w nosu zawoziłam rzeczy do pomieszczenia. Powiem jedno - robi wrażeni :D oczywiscie na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bunia

Polecam, skorzystałam. Wszystko jest ok, przejrzyste warunki wynajmu, czysto, sucho. Teraz też jest cennik online wiec można sobie dobrać też pomieszczenie cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

jak ktoś się waha to szczerze polecam skorzystać z oferty less mess storage. widzę o nich najwięcej pozytywnych komentarzy i wcale mnie to nie dziwi-jest to bardzo porządna firma. wiem że moje rzeczy są u nich bezpieczne, a ja mam porządek w domu . jak to mówi ich hasło: less mess, less stress 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki

z czystym sumieniem polecam less mess. bardzo wysoki poziom świadczonych usług. jestem pozytywnie zaskoczona że są jeszcze miejsca,  w których ludzie tam pracujący nie wyglądają jakby siedzieli tam za karę. a magazyn oczywiście spełnia moje oczekiwania- wchodzę kiedy chcę, biorę co chcę i wiem że nikt oprócz mnie nie ma dostępu do moich rzeczy, cenowo też jak najbardziej okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki

z czystym sumieniem polecam less mess. bardzo wysoki poziom świadczonych usług. jestem pozytywnie zaskoczona że są jeszcze miejsca,  w których ludzie tam pracujący nie wyglądają jakby siedzieli tam za karę. a magazyn oczywiście spełnia moje oczekiwania- wchodzę kiedy chcę, biorę co chcę i wiem że nikt oprócz mnie nie ma dostępu do moich rzeczy, cenowo też jak najbardziej okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana

Less Mess wydaje się byc mocno oblegany czyli jak rozumiem naprawdę jest wart swojej ceny? wiki napisałaś ze nikt nie ma dostępu do Twoich zreczy - masz rozumiem swój kod dostępu czy kluczyk czy jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto

zdecydowanie mogę powiedzieć, że less mess jest bezkonkurencyjny na rynku. korzystam już prawie rok i nie żałuję. przekonał mnie poziom zabezpieczeń u nich, bo rozważałam też ofertę konkurencji. w less mess każde pomieszczenie jest zamknięte na kłódkę klienta, więc tylko ja mam bezpośredni dostęp do mojego boxu. dodatkowo przy podpisaniu umowy dostaje się indywidualny kod dostępu, a nie jakieś tam karty którą łatwo zgubić i której nie można przekazać komuś innemu. no i do tego monitoring, patrole ochrony, a boxy znajdują się w budynku na zamkniętym terenie.

a jak ktoś się zastanawia to ostatnio jak byłam w swoim boxie to widziałam info, że mają teraz rabat - 20% na nowe umowy,  może akurat ktoś się skusi 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona

faktycznie, zapoznałam się z ofertą less mess i zdecydowałam się na ich usługi. podpisałam umowę właśnie z rabatem 20% więc cenowo wygląda to naprawdę korzystnie. na razie korzystam od  dwóch tygodni, ale nie mam żadnych zastrzeżeń do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha

także jestem w gronie zadowolonych klientów less mess i polecam wszystkim znajomym 🙂 usługi na najwyższym poziomie, ceny nie są wygórowane, warunki przechowywania bardzo dobre, przyjemna obsługa, sprawdzi się zarówno dla osób prywatnych jak i dużych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina

właśnie jestem na etapie poszukiwań jakiegoś małego magazynku do wynajęcia i chyba się skuszę na ten less mess. widzę praktycznie same pozytywne opinie, sprawdziłam ich ofertę na stronie i wygląda to naprawdę zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati

jak ktoś się jeszcze waha to nie ma co zwlekać tylko wynajmować w less mess 😉 mają najwięcej pozytywnych opinii, a co za tym idzie i dużo zadowolonych klientów. jakość usług naprawdę na wysokim poziomie, wszystko jest tak jak to reklamują, nie mam się do czego doczepić. a opcja z transportem też bardzo fajna. jedyny minus że trzeba samemu swoje rzeczy zapakować/wypakować, ale zawsze można kogoś z rodziny lub przyjaciół poprosić o pomoc i się zaoszczędzi dużo kasy zamiast wydawać na firmy transporotwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×